Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Gerieji žmonės

The Good People

Hannah Kent

Iš anglų k. vertė Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė,

392 p., kietas virš.,

21x14,5x3,4 cm,

Baltų lankų leidyba UAB, 2017,

ISBN 9789955239956,

Prekės kodas 9789955239956.

Klubo kaina:
13,02
Knygyne:
14,79
Sutaupote:
1,77  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Rita
 
Jei butu galima ivertinciau begalybe zvaigzduciu.... Rasytoja su savo personazais beldziasi i skaitytoju sirdis ir privercia apmastyt ar visada kaltas yra kaltas.Jokio glamuro,jokiu saldesiu... Suzavejo Nense,man pasirode i ja ir buvo sudeta knygos ismintis.
Renata
 
Tiesiog nuostabi knyga. Viršijo mano lūkesčius- o jie buvo pakankamai aukšti, neįtikėtina- knyga pasirodė dar įdomesnė už Paskutines apeigas. Autorė verta viso dangaus žvaigždžių.

Apie knygą

Naujas bestselerio Paskutinės apeigos autorės romanas

Nensė žinojo, <...> ji pakenčiama tik todėl, kad atstovauja tam, kas nesuprantama ir nesuprastina. Ji – vartų sergėtoja pasaulio pakraštyje. Paskutinė žmonių giesmė prieš vėją, šešėlius ir keistai girgždančias žvaigždes.

1825-ieji, pietvakarių Airija. Atokiame slėnyje gyvenanti Nora per metus neteko dukros ir mylimo vyro. Sugniuždyta moteris privalo rūpintis keturmečiu anūku Mycholu. Anksčiau buvęs sveikas ir guvus, dabar jis tik savo paties šešėlis, negalintis nei vaikščioti, nei kalbėti. Uždaroje ir prietarų valdomoje bendruomenėje netrukus ima plisti gandai, kad Mycholo sielą pagrobė fėjos, kitaip dar vadinamos Geraisiais žmonėmis.

Pasiryžusi išvaryti iš Mycholo blogį, Nora kartu su tarnaite Mere anūką atiduoda į atsiskyrėlės žolininkės Nensės rankas. Nors naujasis kunigas pagoniškus kaimo papročius nori išrauti su šaknimis, žmonės tiki, kad Nensė turi ypatingų gebėjimų ir yra Gerųjų žmonių patikėtinė. Berniuko sveikatai blogėjant, moterys ryžtasi vis drąsesnėms pagoniškoms apeigoms, kurios darosi pavojingos ne tik Mycholo, bet ir jų pačių gyvybei.

Gerieji žmonės – tikrais faktais paremtas pasakojimas, kuriame atsiveria paslaptinga, kartais baugi ir nepažini, bet traukianti kaip magnetas XIX a. pradžios Airijos panorama: žmonių galvose iki gyvuonies įsišaknijęs besąlygiškas tikėjimas ir prietarai, žūtbūtinis noras pritapti ir meilė, kartais švelni, o kartais – aitriai tvilkanti.

Reto grožio grynuolis.
The Sunday Times

Užburiančiai poetiška ir vaizdinga.
Daily Express

Aukščiausios prabos romanas, greito tempo ir įtemptas lyg trileris.
Paula Hawkins

Rimtas ir dėmesį prikaustantis pasakojimas apie tai, kaip esantieji beviltiškoje situacijoje pasistato tvirtovę iš ritualų, bandydami apsisaugoti nuo savo pačių bejėgystės.
The Guardian

Hannah Kent (Hana Kent, g. 1985) – australų rašytoja, visame pasaulyje išgarsėjusi debiutiniu romanu Paskutinės apeigos, apdovanotu daugybe literatūros premijų. Gerieji žmonės – antrasis autorės romanas, per trumpą laiką jau spėjęs sulaukti pripažinimo. 

 

Komentaras