Gervuogių vynas

ISBN kodas: 9786094444395, EAN kodas: 9786094444395

Blackberry Wine

Joanne Harris

Vertinimas nėra galimas:
67% of 100
(įvertinimai 3)

SKU: 000000000002188246, ISBN kodas: 9786094444395, EAN kodas: 9786094444395, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 352, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2021-11-09, Formatas: 21,6x14,4x2,8, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Milda Dyke

Ypatinga kaina
15,04 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Rašytojas Džei Makintošas vis dar gyvena idiliškais vaikystės vasarų prisiminimais. Vienišam turtingų tėvų vaikui anuomet tikrą prieglobstį teikė keistuolis Džou, pasakojęs apie savo keliones, mokęs pažinti vaistažoles, puoselėti sodo ir daržo augalus bei gaminęs ypač keistą vyną. Nors Džou vieną rudenį mįslingai dingo, Džei vis dar traukia sugrįžti į aną magišką laiką. Juolab kad gyvenimas rodosi nuobodus ir beprasmis, o nuo romano, pelniusio jam šlovę, pasirodymo praėjęs jau visas dešimtmetis. 

Netikėtai atrasti senojo bičiulio palikti vyno buteliai paskleidžia savo magiją ir tampa raktu į seniai Džei kamuojančią paslaptį. Jis meta miestietišką gyvenimą Londone ir išsikrausto į mažytį Prancūzijos kaimelį Lankenė. Čia Džei laukia akistata su praeitimi ir pažintis su simpatiška, bet atšiauraus būdo našle, taip pat saugančia ne vieną paslaptį. Tarp jųdviejų užsimezgęs ryšys žada svarbų pokytį Džei gyvenime. Ar jam pagaliau pavyks rasti atsakymus į kamuojančius klausimus ir atversti naują gyvenimo puslapį?

„Gervuogių vynas“ – garsiosios britų rašytojos Joanne Harris maisto trilogijos dalis (kitos dvi – „Šokoladas“ ir „Penki ketvirčiai apelsino“). Kaip ir kitose savo knygose, autorė panardina skaitytoją į žmonių tarpusavio santykius, jausmus, paslaptis bei mažus gyvenimo malonumus.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 80%
  Netradicinio turinio knyga, kaip ir daugelis šios autorės knygų. Džei, nenusisekęs rašytojas, augęs turtingoje šeimoje, bet turėjęs savitą požiūrį į aplinką, susidraugavo su keistuoliu seniu Džou, kuris suformavo vaikino pasaulėžiūrą ir įskiepijo meilę augalams. Užaugęs, išleidęs vienintelę, bet garsią knygą, neapsikentęs tuometinės gyvenimo draugės priespaudos, viską paliko ir išvyko į Prancūziją, galimai jo senojo pažįstamo Džou buvusį dvarą (greičiausiai tik vaizduotėje). Įsilieja į benduomenę, laikomas keistuoliu, susidraugaja su tylene kaimyne Merise.
 2. 80%
  Nors aš šokoladą mėgstu labiau nei vyną, antroji trilogijos dalis, mano akimis, dar geresnė už "Šokoladą". Į romaną labai gražiai įsiliejo paauglio ir seno, ekscentriško angliakasio draugystė. Gaivus, poetiškas netgi šiek tiek svaiginantis pasakojimo stilius, pagardintas kvapniomis žolelėmis, sodo augalais, vaikystės prisiminimais ir kasdienybės magija. "Gervuogių vynas" — tai priminimas jog tikėjimas mažais, tačiau stebuklingais dalykais, padaro mūsų gyvenimą ypatingą.
 3. 40%
  Knygoje aprašyta vyrą ištikusi gyvenimo ir jo, kaip rašytojo krizė. Nostalgija apie patirtus vaikystėje nuotykius ir pažinotus žmones. Knyga labai supinta, nepatiko
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...