Giedančios grindys

ISBN kodas: 9955088710, EAN kodas: 9789955088714

Across the Nightingale Floor

Lian Hearn

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 4)

EAN kodas: 9789955088714, ISBN kodas: 9955088710, SKU: 000000000001101273, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 397, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 15x22, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė

Ypatinga kaina
7,12 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Žiaurus ir galingas klano valdovas Iida, baimindamasis pasikėsinimo, savo tvirtovėje Inujamos mieste pasidirbdina giedančias grindis, kuriomis niekas negali pereiti neišgirstas.
Berniukas Takeo užaugo atokiame kalnų kaimelyje tarp taikių ir dvasingų žmonių, mokiusių jį vien gėrio. Takeo nė pats nežino, kad jo tėvas buvo garsus samdomas žudikas, priklausęs Genčiai – šeimų sąjungai, pasižyminčiai antgamtiniais gebėjimais. Valdovui Iidai sunaikinus gimtąjį Takeo kaimą, berniuką išgelbsti ir įsūnija valdovas Otori Šigeru. Painūs likimo vingiai galų gale atves Takeo į Inujamos tvirtovę...Jo tikslas – pereiti giedančias grindis ir atkeršyti Iidai. Ar pavyks jaunuoliui atlikti neįmanomą užduotį, ar lemiamą akimirką nepragys po jo kojomis grindys?
Apimtas galingo pirmosios meilės jausmo, blaškydamasis tarp atsakomybės ir savosios prigimties, Takeo suvokia, kad šiame keršto ir išdavystės, garbės ir ištikimybės, apgaulės ir melo kupiname pasaulyje turi atrasti savąjį kelią.
 
“...grakštus pasakojimas apie kerštą, meilę, grožį ir garbę...Nepaprastai malonu skaityti...Prikausto nuo pirmųjų puslapių...” Australian Financial Review
“...stebėtinai panašus į Oskaro apdovanojimą pelniusį filmą Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas...The Times
“...Šiuolaikinis mistinis trileris apie Viduramžių Japoniją...” Other Worlds
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  tobula. šalis, papročiai, istorija...
 2. 100%
  Manau pirma dalis geriausia! Bet perskaičiau visas, negalėjau atsidžiaugti.
 3. 100%
  labia patiko istorija, įtraukia į sukūrį, lengvai skaitosi
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...