20%
20%

Gimdymas su šypsena

Romualdas Šemeta

Vertinimas nėra galimas:
55% of 100
(įvertinimai 4)

SKU: 000000000002150012, EAN kodas: 9786098050639, ISBN kodas: 9786098050639, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Puslapių skaičius: 368, Leidimo metai: 2013-01-01, Formatas: 23,7x16,7x2,7, Knygyne: 11.39, Leidykla: Mijalba UAB

Ypatinga kaina 9,11 € Knygyne 11,39 €

Sutaupote 2,28 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Knygoje pateikiamas kitas požiūris į  gimdymo procesą, supažindinama su Mentalinio gimdymo metodika (MGM). MGM teorinis pagrindas – įsitikinimas, kad gimdymas, kaip ir bet koks kitas fiziologinis procesas, neturi būtinų, įgimtų ar paveldimų anatominių-fiziologinių skausmo priežasčių.
Kalbama ne apie gimdymo skausmo pašalinimo metodus, o apie skausmo išvengimą. Naudojama Neurolingvistinio programavimo, efektyvaus gimdymo modeliavimo pagal savo norą, metodika. Svarbiausias MGM uždavinys – skausmo profilaktika, pašalinant pagrindinę – psichologinę -  skausmo priežastį, neutralizuojant neteisingas, neigiamas nuostatas.
 
Antrasis leidimas papildytas pratimais, metodikomis  ir priemonėmis.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Rekomenduočiau perskaityti kiekvienai besilaukiančiai,joje galima rasti naudingù patarimù kaip pasiruošti gimdymui taip pat yra pateikiamia moterù pasakojimai apie jù išgyvenimus per gimdymà,kuriuos perskaičius pagalvoji,kad ir tu taip norėtum gimdyti lengvai,greitai ir su šypsena.
 2. 60%
  Nereikia tikėti viskuo kas joje parašyta, nes dažniausiai būna kitaip. Bet kad reikia psichologinio pasiruošimo, tai faktas.Kai kuriose vietose sakyčiau nesąmonių prirašya, pvz. jeigu gimdysi su epidūriniu nuskausminimu, tai viskas bus linkęs į svaigalus.
 3. 40%
  Smegenų plovimo knyga. Jei vienas kraštutinumas klausytis visų baisiausių gimdymo istorijų, tai čia kitas kraštutinumas, kuris remiasi kelių procentų moteriškių istorijom, kurios iš tiesų lengvai gimdo. Knyga bandoma programuoti teigiamas mintis. Bet mano nuomone daug svarbiau tiesiog pasidomėti apie gimdymus pačiai, kokie nuskausminimo būdai, kokie pratimai padeda sąrėmių metu. Nusiteikti pozityviai ir priimti savo gimdymo istoriją tokią, kokia ji yra. T. y. unikali. Man atrodo perskaičius šią knygą ir susidūrus su realybe liksit labai nusivylusi, net galvosit kokia aš bloga mama, kad pasiprašiau epidūro, kad prireikė skatinamųjų, o jeigu cezaris, tai pagal šią knygą praktiškai nusikaltote prieš vaiką. Bet juk gimė gyvas kūdikis! Knyga toms kurioms patinka paistalai ir jokios naudingos apčiuopiamos informacijos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...