35%
35%
Nauja
Nauja

Gimusi po fortepijonu

ISBN kodas: 9786094666766, EAN kodas: 9786094666766

NÉE SOUS UN PIANO

Mūza RUBACKYTĖ

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9786094666766, EAN kodas: 9786094666766, SKU: 000000000002189600, Puslapių skaičius: 424, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2022-05-19, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Formatas: 22,1x14,8x3,7, Knygyne: 21.69, Vertėjas: Lina Perkauskytė, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina
14,10 €
Knygyne
21,69 €

Sutaupote 7,59 € (35%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Mūza Rubackytė prisipažįsta – asmeninio ir kūrybinio gyvenimo istorijas į knygą sudėti paskatino artimieji, ilgą laiką buvę vieninteliai jos užkulisinio, nematomo gyvenimo liudininkai. Pasaulinio garso pianistę matome ryškioje šviesoje, kaskart kartu panyrame į užburiančius jos atliekamos muzikos garsus, kartu dalyvaujame muzikos šventėje, matome šlovės akimirkas. O kokia realybė atsiveria, kai koncerto šurmulys nurimsta? Kokį kelią talentingas žmogus nueina, kokią kainą sumoka už ypatingą santykį su muzika? 


„Gimusi po fortepijonu“ – unikali galimybė išgirsti menininkės gyvenimo istoriją iš jos pačios lūpų. Garsi pianistė pasakoja apie savo vaikystę, gyvenimą su mama ir teta, dviem garsiomis mokytojomis, apie sudėtingą santykį su tėvu. Apie mamos ir tetos pastebėtą jos muzikinį talentą ir apie pirmąjį koncertą – vos septynerių Mūza koncertavo su orkestru Nacionalinės filharmonijos Didžiojoje salėje. Paskui – išbandymų kupinas gyvenimas Maskvoje, tarptautiniai konkursai, koncertai, daugybė situacijų, kai susitikdavo sovietinis ir Vakarų pasauliai, būtinybė priimti ne vieną sprendimą Lietuvai kovojant už Nepriklausomybę ir iššūkiai ją atgavus, gyvenimas tarp Prancūzijos ir Lietuvos. 


Šioje knygoje – gausybė kurioziškų nutikimų gastrolėse, neretai dramatiškos ir kartu juokingos, jaudinančios staigmenos užkulisiuose, profesinio ir asmeninio gyvenimo vingiai, susitikimai su ryškiomis asmenybėmis. Taip pat ir pačios Mūzos mintys apie aistrą ir tarnystę muzikai, menininko įsipareigojimą, galiausiai – tiesiog apie Gyvenimą.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Mūza - vien jau vardas pasako viską. Šia nuostabia asmenybe žavėjausi daug metų, stengdavausi sudalyvauti ir pasimėgauti visuose jos grojamuose koncertuose. Ji išties ypatinga moteris. O perskaičius knygą meilė šiai pianistei padidėjo iki mėnulio ir atgal. Tai nepaprasta istorija, ji užburianti, ir šią knygą norėjosi "valgyti", nes buvo žingeidu, o kaip gi buvo toliau. O buvo visko, teko ir ašarą nubraukti keliose knygos vietose ir kvatoti susirietus iki ašarų. Man ši knyga ne tik apie Mūzą ir jos gyvenimą, bet - tai duoklė ir žmonėms, kaip padėka, kurie ją supa daugelį metų ir yra šalia jos nuostabaus, bet kartu labai akmenuoto kelio.
    Gerbiama profesore Mūza, ačiū Jums už šią sukrečiančią ir kartu pilną vilties ir meilės istoriją. Taip norėtųsi dar ir dar tęsinių, labiau išplėtotų istorijų, bet kartu suprantu, kad kai ką reikia pasilikti ir sau.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...