35%
35%

Girtuoklio klydinėjimas arba kaip atsitiktinumai valdo mūsų gyvenimą

ISBN kodas: 9789955133698, EAN kodas: 9789955133698

The Drunkard's Walk How Randomness Rules Our Lives

Leonard Mlodinow

ISBN kodas: 9789955133698, EAN kodas: 9789955133698, SKU: 000000000002148855, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 320, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Leidimo metai: 2013-02-07, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Formatas: 24,2x16,5x3,1, Knygyne: 12.45, Vertėjas: Arūnas Acus, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina
8,10 €
Knygyne
12,45 €

Sutaupote 4,35 € (35%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Kas labiau lemia sėkmę – Fortūnos apvaizda ar asmeninės pastangos? Labai vaizdžiai ir su įgimtu pasakotojo talentu Leonardas Mlodinowas gyvai iliustruoja, koks persunktas tikimybių ir atsitiktinumų yra mūsų gyvenimas ir kodėl viskas jame – nuo vyno reitingų ir verslo įmonių sėkmės iki mokyklinių pažymių bei politikų populiarumo – kur kas mažiau nulemta nei mes manome.

L. Mlodinowas mums parodo tikrąją atsitiktinumo prigimtį, atskleisdamas jį iškraipančias psichologines iliuzijas ir moko, kaip priimti geriau pagrįstus sprendimus. Nuo mokyklos klasių iki teismo salių ir nuo finansinių rinkų iki prekybos centrų aprėpiantis intriguojantis vaizdas ir konkretūs pavydžiai rodo, kaip atsitiktinumai ir tikimybės veikia mūsų kasdienį gyvenimą.


Atsiliepimai:

Mlodinowas mąsto lygtimis, o pasakoja pasitelkdamas anekdotus, juokingas istorijas ir atsitiktinius minčių plykstelėjimus... Rezultatas pakerintis.
* Fortune

Net jei pradėjote skaityti „Girtuoklio klydinėjimą“ kaip skeptikas, versdami paskutinius puslapius suprasite – o gal net ir pritarsite – tiems intuityviai neįtikėtiniems būdams, kuriais tikimybės pakreipia mūsų gyvenimus.
* Barron’s

Mlodinowas rašo gyvai, tarpus tarp tikimybių teorijos temų paįvairindamas jų kūrėjų portretais... To rezultas – puikiai skaitomas trumpas kursas apie atsitiktinumų teoriją.
* The New York Times Book Review

Nuostabiai lengvai skaitoma apžvalga apie tai, kaip matematiniai atsitiktinumų dėsniai veikia mūsų gyvenimą.
* Stephen Hawking, „Trumpa laiko istorija“ autorius

Mlodinowas rašo geriausia šio žanro tradicija; proza paprasta ir subtiliai gyva, aiškinimai virsta smagiomis istorijomis ir tikrais pavyzdžiais.
* The Guardian

Meta iššūkį mūsų supratimui apie tikimybes ir aptaria, kaip pažindami atsitiktinumą galime geriau suprasti savąjį pasaulį.
* Seed Magazine

[Mlodinowas yra] vaikinas, kuris tobulai atskleidžia, kaip gali sietis ir vienas nuo kito priklausyti visai nesusiję įvykiai.
* The Miami Herald

Naujai pažvelgia į viską, ką mes žinome apie pasaulio funkcionavimą. Didelė tikimybė, kad šio inteligentiško burtininko būsite pradžiuginti ir apšviesti.
* Daniel Gilbert, „Stumbling on Happiness“ autorius

Mlodinowas karštai tvirtina, jog mes gerai nesuvokiame pasaulio atsitiktinumų: žmogiškieji įpročiai skatina mus ieškoti bet kokių atsitiktinių įvykių paaiškinimų ir taip elgdamiesi mes darome pavojingai klaidingas išvadas apie žmones... Mlodinowas yra aistringas, kartais emocingas, o jo argumentai visiškai įtikinami.
* The Times

Aišku ir linksma... Apipinta humoru ir paįvairinta juokingų istorijų ir pavyzdžių.
* Engineering and Science

Gyvas pasakojimas, puikiai tinkantis poilsiaujant ar skrendant lėktuvu... Mlodinowas turi nuostabią nuovoką apie atsitiktinumus.
* The Austin Chronicle

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 80%
    Neįtikėtina, tačiau patiko
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...