20%
20%

Graudaragio užkalbėjimas

Surun Hauras, Lasin Terava

Siiri Enoranta

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 5)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002181379, EAN kodas: 9786094664175, ISBN kodas: 9786094664175, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Suomių, Originalo kalba: Suomių, Puslapių skaičius: 464, Leidimo metai: 2019-07-23, Formatas: 22,1x14,7x4,3, Knygyne: 16.49, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Urtė Liepuoniūtė

Ypatinga kaina 13,19 € Knygyne 16,49 €

Sutaupote 3,30 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Siiri Enoranta (g. 1987 m.) – viena garsiausių Suomijos jaunimo autorių. Jos knygos nominuotos daugeliui prestižinių literatūros premijų. „Graudaragio užkalbėjimas“ – šeštasis jos romanas. Tai magijos pilna istorija apie atokią salą, kurioje gyvena liūdesio žmonės, ir Aušros princesę Sadėją. Sadėjai tik šešiolika, tačiau ji – visagalė valdovė. Jos galioje – suburti aplink save merginas, valdančias stiklą. Jos lobyne – puikiausių stiklo papuošalų kalnai. Niekas nedrįsta prieštarauti princesei, intrigos ir galios žaidimai rūmuose klesti, o viena klastinga maža mergaitė slapta nuo visų verda žudančius nuovirus...
O kitoje vandenyno pusėje gyvena Graudaragio tauta. Kiekvienas šios tautos vaikas, sulaukęs šešerių metų, pamato graudaragį ir sužino, kiek liūdesio jam teks šiame gyvenime. Kuo ilgiau graudaragis pabūna su vaiku, tuo didesnę liūdesio dalį jam teks nešti. Uliui teko pati didžiausia našta – didesnė, nei jis įstengė pakelti. Ir mažas berniukas parašė pagalbos laišką, kurį vandenynas nunešė daug toliau, nei jis manė... Ir jie atplaukė. Tik visai ne jo gelbėti.
„Graudaragio užkalbėjimas“ – istorija, sužavėjusi Suomiją. Pasakojimas apie valdžios troškimą ir trapią kaip stiklas meilę, apie liūdesį, kuris visada su tavimi, apie kovas ir meną. Tamsi, žiauri, aistros ir vilties kupina istorija, pasakojama daugelio balsų, kurie apgaubia ir nuneša į nepažįstamą pasaulį.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tai nėra knyga, užburianti nuo pat pirmo puslapio, bet kuo toliau skaitai, tuo įdomiau darosi. Ir taip yra todėl, kad šis romanas gvildena svarbias bendražmogiškas problemas. Tai nėra lengvam pasiskaitymui skirta pasaka. Tai rimtas romanas.
 2. 80%
  Knyga nebloga. Pradžia įdomiai skaitėsi, vėliau tarpais buvo nuobodu. Jaunimui manau pats tas.
 3. 80%
  Labai daug tikejausi is sios knygos, bet siek tiek teko nusivilti. Pati knygos mintis superine, bet pats perteikimas gan sausas. Buvo galima ispletoti daug daugiau. Nors pati knyga tikrai idomi, daug veikeju, fantastikos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...