30%
30%
Nauja
Nauja

Greisės gundymas

The Temptation of Gracie

Santa Montefiore

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 4)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090138441, ISBN kodas: 9786090138441, SKU: 000000000001111637, Puslapių skaičius: 384, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-11-03, Formatas: 23,5x14,3x3,3, Knygyne: 16.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Lina Būgienė

Ypatinga kaina 11,89 €
Knygyne 16,99 €

Sutaupote 5,10 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Niekada neišduokite savo svajonių, kad ir kokios senos jos būtų...
Žurnale aptikusi kulinarijos kursų Toskanoje reklamą, Greisė Barton neatsispiria pagundai ir išleidžia šiai kelionei visas santaupas. O juk ji tokia drovi ir nedrąsi, jau beveik keturiasdešimt metų nekelia kojos iš namų!
Ši kelionė – didžiausia staigmena Greisės dukteriai Karinai, kuri taip užsiėmusi verslo reikalais Londone, kad nei aplanko vienišą motiną, nei skiria bent kiek dėmesio paauglei dukrai Anastasijai. Jos visos trys taip susvetimėjusios, kad viena kitos beveik nė nepažįsta. Vis dėlto Karina su dukra ryžtasi lydėti Greisę į nuostabaus grožio Koladoro miestelį, įsikūrusį ant kalno aplink pilį, į kurią jos savininkas paslaptingasis grafas Tankredis Basanelis yra priverstas už pinigus įsileisti svečių.
Viskas pasirodo besą kitaip, nei atrodė. Greisė atskleidžia seną paslaptį iš ankstesnio savo gyvenimo, kai dar nebuvo ištekėjusi. Ji prisimena praeitį: prarastą meilę ir šiurpią tragediją, kuri į šipulius sudaužė visą jos pasaulį ir parvijo atgal į Angliją. Ar Italijos žemės kerai padės atsigauti jos dvasiai ir padrąsins iš naujo atverti širdį?
Rašytoja šioje knygoje seka įstabią istoriją apie prarastą ir atgautą meilę, apie neįtikėtiną gamtos grožio galią atgaivinti sudiržusias širdis.
„Santa Montefiore yra tiesiog neprilygstama romantinių istorijų kūrėja. Visa, ką ji rašo, kyla iš pačios širdies.“  
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga patiko, veiksmas vyksta Anglijoje, bet daugiausia Italijoje, Toskanoje, pilyje. Greisė yra pagrindinė veikėja, pinasi jos dabartis ir praeitis, atsiveria visi šios asmenybės pasiekimai ir nuopuoliai, meilė, atsakomybė, kaltė, susvetimėjimas ir suartėjimas, vertybių perkainojimas. Įdomu skaityti apie paveikslų restauravimą, klastotes, homoseksualumą, o labiausia gamtos vaizdai, papročiai, pati istorija.
  „Mes judame nuo vieno potyrio prie kito ir drauge pasiimame tai, ko iš jų išmokome. Tai ir vadinama išmintim“.
 2. 100%
  Labai patiko. Mano manymu, viena geriausių S. Montefiore knygų.
 3. 100%
  Labai patiko - švelni, skani (visom prasmėm), bet nenuobodi istorija apie moterį, kurios praeitis tikrai padarė įspūdį.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...