20%
20%
Nauja
Nauja

Grožio ir blogio biblioteka

Undinė Radzevičiūtė

Vertinimas nėra galimas:
67% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094801280, ISBN kodas: 9786094801280, SKU: 000000000002183114, Puslapių skaičius: 200, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2020-01-23, Formatas: 21,7x14,5x2,1, Knygyne: 15.39, Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

Ypatinga kaina 12,31 € Knygyne 15,39 €

Sutaupote 3,08 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ekscentriškas paveldėtojas, apimtas didžiulės aistros unikalioms knygoms, nori sukurti ypatingą biblioteką ir pasiruošęs peržengti bet kokias moralės ribas. O Veimaro respublikos Berlynas – vieta, kur galima nuslėpti bet kokį nusikaltimą.
Ir kas intelektualų nusikaltėlį gali sustabdyti?  To negalėtų padaryti nei žmogus, nei Dievas. Visi įsitikinę, kad Dievas mirė, todėl Dešimties įsakymų nebesilaiko niekas. Tokiame pasaulyje nebėra aišku, kas yra gerai ir kas yra blogai. O visuotinė laisvė griauna ne tik moralę, bet ir valstybę.
Šiuolaikinė Europa labai primena Veimaro respubliką. Ar šiuolaikinio žmogaus mąstymas ir galimi sprendimai labai skiriasi nuo tų, priimtų prieš daugiau nei devyniasdešimt metų? 
Nauja Europos Sąjungos premijos laureatės Undinės Radzevičiūtės knyga – apie grožį su lašu bjaurumo, apie blogį, besislepiantį gėryje, ir apie tai, kad centralizuotai tvarkant pasaulį galima jį visiškai sunaikinti.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Geras siužetas, ekscentriškas pagrindinis veikėjas, tipiškai geras autorės humoro jausmas. Geriausia šios autorės knyga.
 2. 60%
  Visai nebloga pirmoji pažintis, bet po Strekazos šios autorės kūrybos nebeskaitysiu. Ne mano skonio. Lyg ir Kvepalai: vieno žudiko istorija wannabe.
 3. 40%
  Su Undine Radzevičiūte ir jos stiliumi taip: imi su viltimi, nuo pirmų puslapių kaifuoji, labai smagūs tie trumpi sąmojingi susišaudymai. Bet paskui jie pradeda varginti, tampa monotoniški ir galop, į pabaigą - jau knyga visiškai nebejaudina, netgi vargina. Jau kelinta knyga atrodo, kad autorė pati pavargsta ir išsisemia į pabaigą berašydama. Dar skaitant neapleido jausmas, kad šis romanas sulipdytas kaip koks dekupažas iš kitų literatūros kūrinių ar netgi populiarių filmų: Siuskindo, kai kurių lenkų rašytojų, filmų apie kolekcionierius su Malkovičiumi ir Džefriu Rušu, Grynavėjaus filmo 'Pagalvės knyga'.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...