Gruodžio MĖNESIO PASIŪLYMAS: Daniel Speck „Bella Germania“

Įsigykite knygą anksčiau nei ji pasirodys knygynuose! Visą gruodžio mėnesį šiai knygai galioja speciali Knygų klubo kaina + NEMOKAMAS pristatymas!

„Bet kažkas manyje netikėjo, jog nusipelniau tokios laimės. Ištisas valandas spoksodavau į eskizų sąsiuvinį, bet mintyse vis grįždavau atgal į Milaną – ne į sceną, o į tamsų grimo kambarį. Vyras veidrodyje. Meteoritas, nukritęs į mano gyvenimą.”

2014-ieji. Miunchenas. 36-erių mados dizainerės Julijos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai į jos gyvenimą įsiveržia anksčiau nematytas vyras.
Narstydama savo giminės likimą, Julija seka tragiškos meilės istorijos, prasidėjusia dar 1954-aisiais, liniją. Net ir po daugelio metų justi, kad ši jautri šeimos drama tebepulsuoja aistra, kad joje būta apgavysčių ir nuoskaudų. O kartais viena gyvenimo klaida veda prie kitos. Tačiau kur glūdi pirmo neteisingo sprendimo šaknys ir ar galima išrauti su šaknimis viską – tėvynę, namus, mylimus žmones ir galiausiai tiesą, kad ir kokia skaudi ji būtų?

Daugiasluoksnis romanas, pasakojantis apie kelis dešimtmečius besitęsiančią italų ir vokiečių šeimos istoriją, kupinas realių faktų, svajonių, neblėstančios meilės, išdavysčių, paslapčių ir didžių pasiaukojimų.

Plačiau apie knygą >>

 

Kraunama...