Guzas: kieto priplaukusio bičo gyvenimas

ISBN kodas: 9789955428718, EAN kodas: 9789955428718

Jeremy Strong

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002118404, ISBN kodas: 9789955428718, EAN kodas: 9789955428718, Puslapių skaičius: 224, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2006-01-01, Formatas: 12,9x20x1,7, Leidykla: Garnelis UAB , Vertėjas: Danguolė Žalytė

Ypatinga kaina
4,54 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Labai juokinga ir įdomi populiaraus anglų rašytojo knyga apie draugystę, šeimą ir gyvenimą, kai esi keturiolikos.


 

- Tu knisaisi mano kelnaičių stalčiuje, Saimonai.

- Atšok, nesiknisau!

- Pačios apsipaišė? - Nataša suplazdeno savo apatinius man prieš nosį.

- Ne aš, - ėmiau trinti.

- Kas, jei ne tu? Tu buvai mano kambary ir rauseisi po mano kelnaites.

- Aš nesirausiau po tavo smirdančias kelnaites. - Šį kartą sakiau šventą teisybę. Natašos kambario vaizdas nulėpintų rankas ir pakirstų kojas tvarkinguoliams. Tai kiaulininkės šiukšlių dėžė. - Jos buvo mano kambary. Tavo mama atnešė mano švarius drabužius į mano kambarį ir padėjo ant mano lovos. Tarp jų atsidūrė tavo kelnaitės. Rauki?

Penkioms, bet tik penkioms sekundėms ji užsikišo, paskui vėl užsivedė.

- Geras. O stebuklingasis užrašas atsirado pats, ar ne? - Nataša mostelėjo baltomis kelnytėmis. Stengiausi nešyptelėti. Kelnaitės buvo mažutytės, ir aš nustebau - kad sutrikau, neverta nė sakyti, - aptikęs jas savo skalbinių krūvoje, bet kadangi jos jau čia atsidūrė, pamaniau, kad vertėtų ištirti. Juk tai savaime suprantama. Jūs irgi pasielgtumėt taip pat. Juk pasielgtumėt? Užkišau pirštus už gumytės ir ėmiau apžiūrinėti. Tragiškai mažos.

Fasadas buvo išmargintas širdelėmis. Virš jų raudonomis didžiosiomis raidėmis liepsnojo žodis JAUSMAI. Man toptelėjo mintis. Geniali. Čiupau tamsiai žalią flomasterį ir apverčiau kelnaites. Ant užpakalio nupiešiau debesėlius, o virš jų kruopščiai užrašiau didžiosiomis raidėmis PIRSMAI.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...