Gydymas baltąja magija .

ISBN kodas: 9955087617, EAN kodas: 9789955087618

Heilen Durch Weibe Magie

Ansha Ansha

EAN kodas: 9789955087618, ISBN kodas: 9955087617, SKU: 000000000001101024, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Puslapių skaičius: 127, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Vokiečių, Formatas: 16x23, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
6,64 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Tai knyga apie senojo gydymo meno tradicijas, apie tai, kas skatina išgijimą, kas kyla iš magiško pasaulėvaizdžio, apimančio moksliškai neįrodytas, bet vis dėlto mus veikiančias jėgas.
Knygos autorė teigia, jog medicinos technika ir gydymo menas, kad iš tikrųjų pagelbėtų žmogui, turi veikti išvien. Vienintelis dalykas, į kurį autorė siūlo žiūrėti kritiškai, yra mąstymo vienpusiškumas.
 
 

Magiškasis gydymo menas yra intuityvus, visuminis, iki galo nesuvokiamas, bet neįtikėtinai veiksmingas. Pasitelkę slaptą magų, druidų, šamanų, šventikų ir žiniuonių išmintį, galime išmokti patys mobilizuoti savo gydomąsias galias. Knygos autorė, surinkusi šias žinias, pateikia daug įvairių magijos ritualų bei priemonių, padedančių vėl surinkti į visumą išbarstytas savo paties daleles ir išgyti. Ši įdomiai parašyta knyga – tai pagiriamasis žodis galioms, slypinčioms kiekviename iš mūsų.
 
  • Pažinkite ir supraskite skirtingų epochų bei kultūrų gydomąją magiją
  • Išmokite sąmoningai, atsakingai naudotis įvairiais gydymo būdais ir gydomaisiais veiksmais
  • Pritaikykite netradicinių gydymo būdų savo individualiems poreikiams

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...