40%
40%
TOP
TOP

Gydytojas. Avicenos mokinys

ISBN kodas: 9786090123065, EAN kodas: 9786090123065

The Physician

Noah Gordon

Vertinimas nėra galimas:
96% of 100
(įvertinimai 52)

EAN kodas: 9786090123065, SKU: 000000000001110089, ISBN kodas: 9786090123065, Puslapių skaičius: 712, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-05-27, Formatas: 23,5x14,3x4,6, Knygyne: 19.99, Vertėjas: Leonas Judelevičius, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
11,99 €
Knygyne
19,99 €

Sutaupote 8,00 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Neprilygstamo pasakotojo Noah Gordono knyga, visame pasaulyje tapusi leidybine sensacija

Nepamirštama kelionė po XI amžiaus pasaulį: nuo viduramžių tamsybėse skendinčios Europos iki šeicho rūmų prabanga tviskančios Persijos ir spalvingosios Indijos. Karų ir inkvizicijos purtomas krikščioniškas pasaulis, mokslo ir kultūros pakilimo metais gyvenantys musulmonų kraštai ir vietos po saule ieškantys amžini klajokliai žydai. Knygoje mainosi žemynai ir kraštovaizdis, susiduria tamsiausi prietarai ir šviesiausios mintys, o paskui savo svajonę keliaujančių veikėjų laukia gausybė likimo vingių, nuotykių, atradimų ir, žinoma, meilė. 

Robui Koului buvo vos devyneri, kai jis pirmą kartą rankomis pajuto ledinį mirties dvelksmą. Likęs našlaitis, berniukas suprato: jo pašaukimas – gydyti žmones. Bet ko galėtų išmokyti jį priglaudęs barzdaskutys? Net jeigu šis, kaip dauguma to meto barzdaskučių, gali daryti paprastas operacijas ir pagydyti menkus negalavimus. Metų metus Robas su globėju klajoja po vikingų siaubiamą Angliją, jausdamasis bejėgis padėti ligoniams, kol vieną dieną išgirsta apie negirdėtus stebuklus tolimojoje Persijoje darantį didį gydytoją – Aviceną. Jaunuolis užsidega ryžtu tapti jo mokiniu. Bet krikščionių ir musulmonų pasauliai nesutaikomai susipriešinę – ar Robas turi nors menkiausią galimybę musulmonų krašte mokytis medicinos paslapčių? Ir kas bus, kai jaunuolis susidurs su žmogiškais jausmais ir dideliais išbandymais?

„Noah Gordonas taip tiksliai ir autentiškai atkuria XI amžiaus pasaulį, kad skaitydamas knygą pasijunti persikėlęs dešimčia šimtmečių į praeitį ir drauge su knygos veikėjais keliaujantis iš Anglijos į Persiją, iš jos – į Indiją ir vėl atgal, į karų ir maro siaubiamą Europą.“

Goodreads.com


Visą knygų seriją rasite čia >>

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 52)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tai nuostabus romanas tiems, kas domisi istorija, praeitimi. Rašytojas nukelia į XI a., leidžia kartu su devynmečiu berniuku, našlaičiu, pasileisti į kelionę paskui jo svajonę - išmokti gydyti žmones. Ne tik įdomus, sunkus jo gyvenimas, bet ir stulbinantis drąsa, sąžiningumu, noru pasiekti ir paversti svajonę realybe. O aš, kaip skaitytoja, galėjau prisiliesti prie to laikotarpio aplinkos, įvykių, suprast, kas yra barzdaskutys, ką jis atlikdavo tuo metu, kas yra to meto gydytojas, kokia ta mokykla, kas joje gali mokytis. O pati kelionė iš Anglijos į Siriją, Indiją ir atgal. O kur dar meilė, draugystė, prabanga ir skurdas, prietarai, krikščionys ir musulmonai, troškimai, nematyti ir neregėti kraštai, patirtys? Tik skaityk ir džiaukis geru romanu.

 2. 100%
  Neapsakomo gerumo knyga.
 3. 100%
  Labai gera knyga, kurioje susipina viskas; kelionės, istorija, drama, siaubas, meilė, tikėjimas, religijos, nuotykiai. Knyga apie norą tapti gydytoju ir nelengvą kelią kol juo tapo, nes veiksmas vyksta vienuoliktame amžiuje, viduramžiais, kur žmogaus vertybės ir moralė, kartais kelia šiurpulius. Idėja viena; siekti ir būti ištikimam savo tikslui.Gerai, kad knyga baigiasi laimingai, nereikia paaukoti savo šeimos ir laimę sukurti galima net ne savo gimtame krašte, ,,Namai ten - kur širdis" - tik patvirtina seną tiesą. Yra sukurtas filmas, tikiu jis nenuvils.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...