Gyvenimas be pabaigos

ISBN kodas: 9786094663437, EAN kodas: 9786094663437

Une vie sans fin

Frederic Beigbeder

Vertinimas nėra galimas:
65% of 100
(įvertinimai 4)

ISBN kodas: 9786094663437, EAN kodas: 9786094663437, SKU: 000000000002178173, Puslapių skaičius: 296, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2018-10-16, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Formatas: 22,1x14,7x2,9, Knygyne: 1.99, Vertėjas: Inga Tuliševskaitė, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina
1,59 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Gerai įsidėmėkit šią tikrovę: jūs mirsite todėl, kad pasidavėte. Mirsite jūs, o aš ne.

Frédéric Beigbeder (Frederikas Beigbederis, g. 1965) – vienas žinomiausių šiuolaikinių prancūzų rašytojų, televizijos, spaudos, reklamos, naktinių klubų žvaigždė. Lietuvių kalba 2002 m. pasirodęs jo romanas „Meilė trunka trejus metus“ iškart tapo perkamiausia knyga, o knygos pavadinimas – visuomenėje tvirtai įsišaknijusia teze. 
Tačiau dabar viskas pasikeitė. Buvęs barų liūtas – ne tik pavyzdingas sutuoktinis, bet ir rūpestingas dviejų dukterų tėvas, besistengiantis joms duoti visa, ko tik jos užsigeidžia. Net ir amžiną gyvenimą. Nes viskas prasidėjo nuo dešimtmetei dukrai staiga duoto pažado, kad „nuo šios minutės niekas niekada nemirs“. Sulaukęs penkiasdešimties, gyvenimą iš visų jėgų švaistęs autorius apie mirtį ima galvoti nuolat – ir vis labiau jos bijoti. Išeitis? Niekada nemirti. Kaip tai padaryti? 
Frédéric Beigbeder leidžiasi į kelionę po naujausius mokslo atradimus, progresyviausias medicinos klinikas, įsiveržia į talentingiausių biologų ir genetikų laboratorijas tam, kad sužinotų, kaip gyventi amžinai. Prisipažinkite, juk ir jūs jau ėmėte maniakiškai rūpintis sveikata, mityba ir dienos režimu? Naktinį klubą pakeitėte sporto klubu? Visa tai daro ir autorius, kiekvieną sekundę nepamiršdamas pasijuokti iš savęs. Įžūliai ir ironiškai jis piešia savo kartos, bailiai drebančios mirties akivaizdoje ir ieškančios nemirtingumo, portretą.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Absurdiškos paieškos to kas neįmanoma - gyvenimo be pabaigos. Kol galiausiai suvoki, jog geriausia, tai ką turi yra čia pat šalia tavęs čia ir dabar - šeima, mylimi žmonės. To nenusipirksi kad ir kiek turėtum pinigų.
 2. 80%
  Knygoje daug įdomių dalykų apie biologijos ir genetikos mokslą norint prailginti gyvenimą, kurio trokšta Frederikas. Jis to siekia fanatiškai. DNR, smegenų skaitmeninimas, kraujo perpylimai ir t. t. Bet galiausiai ateina į protą. Tikėjausi geriau
 3. 40%
  Frederikas svajoja gyventi kelis šimtus metų ir daro viską, kad prailgintų savo gyvenimą: organizmo valymas, kraujo perpylimas ir kt. Bet likimo ironija, perpiltame kraujyje buvo kažkas sugedusio ir netikėta mirtis. "Mirtis primena sulėtintą lietų, nusileidimą į vandens gelmes be skafandro. Iš knygos tikėjausi kažko daugiau. Čia pateikta daug mokslinių, tik daktarams (gal dar chemikams) suprantamų terminų. Labiausiai patiko knygos pabaiga, kai pagaliau suvokiamas gyvenimo tikslas. Knygos moralas: "Mirtis yra liūdna, bet nemirtis - dar blogiau".
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...