Gyvenimo lygmenys

ISBN kodas: 9789955238072, EAN kodas: 9789955238072

Levels of Life

Julian Barnes

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 7)

ISBN kodas: 9789955238072, EAN kodas: 9789955238072, SKU: 000000000002163551, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 128, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2015-09-01, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,7x15x1,5, Knygyne: 10.99, Vertėjas: Nijolė Regina Chijenienė, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina
8,79 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Šią knygą Julianas Barnesas parašė po savo mylimos žmonos mirties. Ją skaitant  nepalieka įspūdis, kad rašytojas staiga pasirodo nuogas, beginklis, nusimetęs įprastinę mistifikuotojo kaukę. Pasakojimas apie netektį toks skaudžiai autentiškas, kad nejučia norisi nusigręžti, kaip nesąmoningai nuo nelaimės ištiktojo gręžėsi buvę draugai. Juk netektis vienaip ar kitaip liečia kiekvieną iš mūsų. Tačiau kūriny esama ir kito, metaforiško, būdingo šiam autoriui lygmens – tai spalvingos istorijos apie XIX a. oro balionų skrydžius, prancūzų fotografo Nadaro nuotraukas ir oreivio pulkininko Fredo Barnabio meilę garsiajai Sarai Bernar. Pasak J. Barneso, sudėję tuos du, regis, nieko bendro neturinčius lygmenis į daiktą, išvysime kažką nauja…


Šią knygą skaityti yra privilegija. Parašyti – stebuklas.
The Times

Giliai įsismelkianti ypač dėl to, kad Barnesas neidealizuoja nei savęs, nei kitų...Pribloškianti išpažintis apie skausmą žmogaus, kuris visa savo esybe mylėjo kitą ir jo neteko.
Spectator

Nepakartojama... Atrodo, jam pavyko padaryti neįmanomą dalyką: perkelti į popierių mūsų gyvenimo šiame pasaulyje pojūtį.
Guardian

Tai laisvai besiliejanti, įtaigi proza, atviras ir sąžiningas kalbėjimas... Kiekvienas, kas mylėjo ir neteko ar tiesiog kentėjo, turi perskaityti šią knygą, o paskui dar ir dar kartą prie jos sugrįžti.
Independent

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Man patiko.
 2. 100%
  "Grakšti" knyga lyg duoklė gyvenimui ir sielvartui. Subtiliai, nebanaliai ir įdomiai suasmeninta istorija, buvo įdomu skaityt ir mėgautis įtaigiai jautriu tekstu..
 3. 100%
  Skausmo šioje istorijoje labai daug ir skaitant norisi palikti rašytoją vieną. Na, kad vienas iškęstų, nesinori jo guosti, nes nerasčiau paguodos žodžių. Nedrįsčiau sakyti: "Viskas bus gerai.", nes juk tai taip abstraktu. Juk gerai gali ir nebebūti, arba atvirkščiai, didžiulis gėris dar gali nustebinti, bet mylimos žmonos jau nebebus... Jokia paguoda ar nuoširdi, ar apsimestinė ji būtų, mylimosios nebeprikels.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...