Gyvenimo tiesos. Asmeninis geresnio, laimingesnio, sėkmingesnio gyvenimo kodeksa

EAN kodas: 9789955245582

RULES OF LIFE

Richard Templar

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimai 2)

EAN kodas: 9789955245582, SKU: 000000000001102965, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 240, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2007-03-01, Formatas: 14,7x21,5, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Kęstutis Mickus

Ypatinga kaina
8,57 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Atrodo, jog kai kuriems žmonėms tiesiog sekasi gyventi. Jie lengvai juda į priekį ir kyla aukštyn, atrodo, tarsi jie kiekvienoje situacijoje žino, ką reikia sakyti ir daryti. Visi juos mėgsta – su tokiais žmonėmis puiku dirbti ir gyventi. Jie būna laimingi (dažniausiai) ir moka atremti gyvenimo smūgius. Jie suranda laiko kiekvienam žmogui ir atrodo, jog visada žino, kas yra svarbu.
Ar yra kažkas, ką tie žmonės žino ir daro, o mes ne? Ar galėtume išmokti taip gyventi mes visi? Neabejotinai atsakymas yra „taip“. Jie žino Gyvenimo tiesas.
Gyvenimo tiesos yra pagrindiniai principai, kurie padės jums iš gyvenimo paimti daugiau, pagelbės lengviau atsikratyti bėdų ir tapti laimingesniu, ramesniu, jaučiančiu didesnį pasitenkinimą žmogumi. Jūs pajusite šių taisyklių naudą – ir tai pajus visi esantys aplink jus.
Tai jūsų gyvenimas. Koks geras jis galėtų būti!

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Man ši knyga patiko, skaitėsi lengvai, apima daug gyvenimo pusių. Knyga parašyta paprasta šnekamąja kalba be jokių sudėtingų mokslinių straipsnių.
  2. 20%
    Šią knygą skaičiau anglų kalba, po vieną skyrių kasdien. Didžiausia pridėtinė vertė ir buvo tai, kad tobulinau savo užsienio kalbos lygį.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...