19%
19%

Gyvenk be kompleksų. Moters laimės enciklopedija 2

Jaroslavas Melnikas

Vertinimas nėra galimas:
73% of 100
(įvertinimai 9)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001109947, EAN kodas: 9786090114223, ISBN kodas: 9786090114223, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 240, Leidimo metai: 2014-05-23, Formatas: 21,5x17,2x1,6, Knygyne: 11.19, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 9,07 € Knygyne 11,19 €

Sutaupote 2,12 € (19%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Gyvenimas be kompleksų ir baimių

Kodėl pavojinga skųstis gyvenimu ir kokios yra šešios optimizmo paslaptys? Kokiose situacijose moteriai naudingiau būti stipresnei už vyrą? Ką daryti, kad nekviesti svečiai neapkartintų gyvenimo arba mylimo vyro sesuo netaptų varžove? Ar įmanoma meilė be sekso ir draugystė su vyro meiluže? Ir kaip pamilti savo kūną? Kas gelbsti gėdingose situacijose ir kaip susigrąžinti ūmai prarastą įvaizdį ir savigarbą? Ar visada verta svajoti apie artimus vyro ir uošvienės santykius? Ir kodėl toks svarbus tėvo palaikymas augančiai dukrai? Kodėl kartais norime sužinoti savo ateitį? Ir kodėl bijome fotoobjektyvo? O gal jau seniai ieškome būdų, kaip įveikti rudeninį slogutį?

Žinomas rašytojas, knygų „Paryžiaus dienoraštis“, „Moters laimės enciklopedija“ ir populiarių psichologijos skilčių įvairiuose Lietuvos ir Prancūzijos leidiniuose autorius Jaroslavas Melnikas toliau gilinasi į moters pasaulio paslaptis. Šįkart autorius dėmesio centre – moters laisvė. Autorius kviečia mesti iššūkį kompleksams, baimėms ir tapti laisvoms bei laimingoms.

Jaroslavas Melnikas, kurio kūryboje, anot kritikų, ypač stiprūs moterų paveikslai, ilgą laiką dirbo Lietuvos ir užsienio moterų žurnaluose, tvarkė psichologijos skiltis, pasirašydamas įvairiais slapyvardžiais. Prancūzų žurnale ELLE kuravo skiltį PSICHO.

Autoriaus knygos „Paryžiaus dienoraštis“ ir „Moters laimės enciklopedija“ tapo bestseleriais Lietuvoje. Anksčiau išleistos dvi jo psichologinės knygos, pasirašytos slapyvardžiu („Gyvenimas be globos, arba Kaip išgyventi Lietuvoje“ ir „Moteris, vyras ir meilė“), taip pat sulaukė didžiulio populiarumo.

"Mane visada jaudino moters siela ir jos jausmai. Ši knyga – tai dar vienas bandymas įminti moters pasaulio paslaptis ir pasidalyti tuo, ką jau esu atradęs.

Lietuvos moterys nepaprastai gražios ir protingos. Rašydamas knygą „Moters laimės enciklopedija“ joms linkėjau laimės. Šįkart norėčiau pasikalbėti apie dar vieną didelę vertybę – laisvę".

Jaroslavas Melnikas

Jaroslavas Melnikas nominuotas prestižiniuose apdovanojimuose >>

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai puiki knyga. Priverčianti į dauguma dalykų pažvelgti. Lengvai skaitoma. Jei skaitai ir analizuoji bei ruošiesi pokyčiams ši knyga kaip tik.
 2. 100%
  Super. Patiko knyga, nemažai pamokančių situacijų. Lengvai ir greitai skaitosi, skyriai nepajuntamai keičiasi. :)
 3. 80%
  JAROSLAVAS MELNIKAS. GYVENK BE KOMPLEKSŲ

  „KAS YRA TIKĖJIMAS; knygoje buvo nupiešta mašina, priekaba ir benzino kolonėlė. Benzinas – tai tikėjimas <..>, jei jo neįpilsime į baką, mašina nevažiuos. Mašina su baku – tai Šventasis Raštas, Biblija. Priekaba – tai mes“. p.205;
  „Nesėkmė, apie kurią niekam nepasakojate, pasimiršta greičiau negu nesėkmė, apie kurią žino kiti“ p.14;
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...