19%
19%

Gyveno kartą Uvė

En man som heter Ove

Fredrik Backman

Vertinimas nėra galimas:
96% of 100
(įvertinimai 79)
Nominuota!
Knyga, virtusi filmu

ISBN kodas: 9786090112977, EAN kodas: 9786090112977, SKU: 000000000001109507, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Originalo kalba: Švedų, Puslapių skaičius: 328, Leidimo metai: 2014-01-24, Formatas: 24x15x2,7, Knygyne: 13.79, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Raimonda Jonkutė

Ypatinga kaina 11,17 € Knygyne 13,79 €

Sutaupote 2,62 € (19%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Uvei 59-eri. Žmonės jį laiko senu bambekliu ir „piktu kaimynu iš pragaro“. Bet Uvė kitos nuomonės: jei žmogus nevaikšto su kvaila šypsena, tai dar nereiškia, kad jis yra piktas.

Labiau už viską Uvei patinka tvarka ir pastovumas – kai niekas nesikeičia ir visi laikosi nusistovėjusių taisyklių. Todėl visą gyvenimą jis vairuoja tik SAAB markės automobilius ir kiekvieną rytą pradeda tikrindamas kvartalą: apeina aplinkines gatves, sustato į vietą paliktus dviračius, apžiūri, ar kaimynai tinkamai rūšiuoja atliekas. Ir visai nesvarbu, kad jau keleri metai, kai jis nebe bendrijos pirmininkas. Kas nors juk turi rūpintis tvarka!

 Uvės gyvenimas ramiai teka pagal griežtai nusibrėžtą planą. Kol vieną lapkričio rytą jis... sulaukia naujų kaimynų. Šie įsikelia su didžiausiu triukšmu ir net aplanksto Uvės pašto dėžutę – mat naujasis kaimynas nemoka važiuoti atbulas su priekaba. Ką jau kalbėti, kad kvartale apskritai draudžiamas eismas! Negana to, kieme įjunksta lankytis nususęs katinas apkandžiota ausimi...

Netikėti įvykiai ir neprašyti dvikojai bei keturkojai įsibrovėliai pradeda versti vyro gyvenimą aukštyn kojom, ir pamažu ima aiškėti, kad už pavyzdingai nešiojamos bambeklio ir pagiežingo pedanto kaukės slepiasi kitas Uvė bei niekam nežinoma jo istorija.

Uvės ir visos jo prižiūrimos sublokuotų namų  bendrijos gyvenime prasideda didelės permainos... 

Tai labai šilta knyga, kuri ir prajuokins, ir sugraudins.

Su meile ir puikiu skandinavišku humoru papasakota labai tikroviška istorija apie nepaprastai mielą bambeklį, kurio neįmanoma neįsimylėti, privers susimąstyti apie mus pačius – mūsų vienatvę, draugystes, meilę.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 79)
TOP komentarai
 1. 100%
  Dėmesio verta istorija. Kai už pikto žmogaus slepiasi didelė jo širdis - tikėkis įdomių dalykų. Taip yra ir šioje knygoje. Šmaikštūs pastebėjimai, netikėtos situacijos.
 2. 100%
  Labai gera knyga, idomi, itraukianti. su savitu humoro jausmu. Labai tinka vasarai, ramiam vakarui.
 3. 100%
  Jau pirmuose puslapiuose prajuokino. Labai lengvai skaitosi, komiškos ir gyvenimiškos situacijos, įdomūs veikėjai. Apie netekties išgyvenimą 59 erių metų vyro akimis.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...