Gyvūnai / DK /

ISBN kodas: 9955081864, EAN kodas: 9789955081869

Animal

David Burnie

(įvertinimai 5)

EAN kodas: 9789955081869, ISBN kodas: 9955081864, SKU: 000000000001100186, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 624, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 26x31, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
43,91 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Tai neturintis sau lygių unikalus žinynas, aprašantis ir iliustruojantis neįtikėtiną gyvūnų karalystės įvairovę. Žinyną rengė daugiau kaip 70 įvairių šalių mokslininkų – zoologų, biologų, gamtininkų, bei keli šimtai gamtos fotografų. Tai išsamiausias laukinių gyvūnų žinynas - nuo paties didžiausio žinduolio iki visų mažiausio bestuburio.
 
Žinynas pradedamas išsamia įžanga į gyvūnų pasaulį, nagrinėjančia begalinę gyvūnų formų įvairovę ir svarbiausius evoliucijos pokyčius. Aiškinama ir gyvūnų kūno sandara, gyvenimo ciklai bei klasifikacijos principai.
 
Po įžangos seka puikiai iliustruota pasaulio buveinių apžvalga, rodanti, kaip gyvūnai prisitaikė prie kiekvienos atskiros buveinės ir kokie pavojai šiandien gresia tiek faunai, tiek florai.
 
Didžiausią knygos dalį sudaro gyvūnų katalogas, papildytas naujausiais duomenimis. Jame apibūdinama kiekviena pagrindinė gyvūnų grupė ir įdomiai aprašoma daugiau kaip 2000 atskirų rūšių.
 
Kiekvienos rūšies aprašymą papildo vertingi duomenys: žemėlapiai ir simboliai, rodantys tos rūšies paplitimą ir buveinę, taip pat svarbiausia informacija apie gyvūnų dydį, dauginimąsi ir išnykimo grėsmę, o gyvūnų grožį ir įvairovę atskleidžia apdovanojimus pelniusios fotografijos ir įspūdingas apipavidalinimas.
 
Lengvai suprantama, išsami knyga “Gyvūnai” skirta visiems bet kokio amžiaus gamtos mylėtojams.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...