Halogramine visata

ISBN kodas: 9786098247213, EAN kodas: 9786098247213

Halographic universe

Michael Talbot

ISBN kodas: 9786098247213, EAN kodas: 9786098247213, SKU: 000000000002185129, Puslapių skaičius: 304, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2020-10-06, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21x15x2, Vertėjas: Andrius Rondomanskas, Leidykla: Luceo, Leidykla, UAB

Ypatinga kaina
9,11 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

HOLOGRAMINĖ VISATA

Revoliucinė tikrovės teorija
  • kuri paaiškina naujausius fizikos mokslo pasiekimus
  • kuri atskleidžia paranormalius žmogaus proto gebėjimus
  • kuri atsako į klausimus apie proto ir kūno paslaptis
 
Viena svarbiausių mūsų laikų knygų... Subtilus ir jaudinantis pasakojimas apie žmogaus protą. Perskaitę šią knygą suprantame, kad visata, kurioje gyvename, yra didesnė, nei mums atrodė ir kad mes apdovanoti talentais, apie kuriuos nieko nežinojome.
– Jean Houston, žmogaus potencialo tyrinėtojas
 
Visatos, kaip milžiniškos hologramos, idėja – hologramos, kurioje atsispindi ir materija, ir sąmonė, – sudomins kiekvieną, kuris nori sužinoti, kas tai yra tikrovė. Ši knyga duoda galutinį atsakymą į šį klausimą.
– Fred Alan Wolf, Ph.D., kvantinės fizikos ekspertas, sąmonės reiškinių tyrinėtojas ir knygų autorius

Šiandieną beveik visi žino, kas tai yra holograma – tai trimatis vaizdas, su lazeriu suprojektuotas į erdvę. Ir štai du didžiausi XX amžiaus mąstytojai sako, kad mūsų visata – tai milžiniška holograma, kurią yra bent iš dalies sukūręs žmogaus protas. Mąstytojai, iškėlę šią idėją, yra fizikas teoretikas Davidas Bohmas (kuris, beje, buvo Einšteino globotinis) ir neurofiziologas Karlas Pribramas, kuris padėjo mums suprasti, kaip funkcionuoja žmogaus smegenys. Knygos autorius kūrybiškai plėtoja Bohmo ir Pribramo idėjas. Jis pateikia naują požiūrį į visatą, kuris ne tik leidžia atskleisti iki šiol neįmintas fizikos paslaptis, bet ir atsako į klausimą, kas yra tokie paslaptingi reiškiniai kaip telepatija, išėjimas iš kūno, skaidrūs sapnai, mistiniai kosminės vienybės pojūčiai ir stebuklingi išgijimai.

Mums nepaprastai reikia naujo tikrovės modelio, kuris pažadins mūsų vaizduotę, kad mes pamatytume, kokią vietą užimame kosmose. Ši knyga kaip tik ir kalba apie tokį modelį. Tai yra lyg signalas, kuris ragina mus patirti naują nuotykį ir atsiverti stebuklams. Tačiau jei manote, kad visatą valdo vien mechanikos dėsniai, kad joje nėra vietos nei sąmonei, nei sielai, šios knygos neskaitykite.
– Larry Dossey, gydytojas, sąmonės reiškinių tyrinėtojas, knygų autorius
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...