Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
24.3 cm
17.5 cm
-30%

Haris Poteris ir Azkabano kalinys. 3 dalis

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

J.K. Rowling

Iš anglų k. vertė Zita Marienė,

334 p., kietas virš.,

24,3x17,5x2,8 cm,

Alma littera, 2009,

ISBN 9789955080879,

Prekės kodas 9789955080879.

Klubo kaina:
8,23
Knygyne:
11,75
Sutaupote:
3,52  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Monika
 
Pabaiga tikrai netikėta. Patiko, kad tiek daug paslapčių, įvykių... Tiesa sakant, man patiko, jog Haris neleido nužudyti Kirmio, bet gaila, jog jis pabėgo... Jis puikiai apmulkino visus burtininkus. Gera, viena geriausių HP knyga.
Kristina
 
Trečioje dalyje labiausiai patiko nuolat akcentuojama mintis apie tikrą draugystę ir ištikimybę (juk tik tai tėra visų svarbiausia!!!). Žinoma, stebino toliau plėtojama istorija bei praeities paslapčių atskleidimas, tad skaitydama kiekvienąkart jaudinausi ir "sirgau":).

Apie knygą

Haris Poteris su savo geriausiais draugais Roniu ir Hermiona nekantriai laukė trečiųjų mokslo metų Hogvarsto burtų ir kerėjimo mokykloje.Tačiau visi mokiniai išsigandę ir susirūpinę. Mat iš Azkabano, burtininkų kalėjimo, pabėgo baisus nusikaltėlis, o mokyklą nuo jo saugo dar baisesni sargai... Kokie nuotykiai vėl laukia Hario, kokią paslaptį jis atskleis ir kokia laimė jam nusišypsos, sužinosite perskaitę trečią knygą apie Harį Poterį.
 
 
2000 metais pelnė Locus Award už geriausią fantastinį romaną.
2008 metais pelnė Mythopoeic Fantasy Award už vaikams skirtą literatūrą.
 

 

Apie J.K. Rowling

J.K. Rowling

Pirminė istorija

J.K. Rowling yra septynių knygų apie Harį Poterį autorė; jų pasaulyje parduota per 450 milijonų egzempliorių, jos išverstos į 79 kalbas. Dar tris knygas ji parašė labdaros tikslais. 2012 m. Roberto Galbraitho slapyvardžiu išėjo jos romanas suaugusiesiems „Netikėta vakansija“, vėliau pradėta detektyvų serija apie seklį Kormoraną Straiką. J.K. Rowling debiutavo kaip scenaristė ir yra filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur jų rasti“, pratęsiančio magijos pasaulio temą, prodiuserė. Filmas pasirodys 2016 m. lapkritį.

Komentaras