Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
24.2 cm
17.4 cm
-30%

Haris Poteris ir Išminties akmuo. 1dalis

Harry Potter & The Philosopher's Stone

J.K. Rowling

Iš anglų k. vertė Zita Marienė,

246 p., kietas virš.,

24,2x17,4x2,3 cm,

Alma littera, 2009,

ISBN 9789986029199,

Prekės kodas 9789986029199.

Klubo kaina:
8,23
Knygyne:
11,75
Sutaupote:
3,52  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Jurgita
 
Ką jau čia ir kalbėti... Haris Poteris yra didžioji mano gyvenimo meilė! Perskaičiusi knygas ir peržiūrėjusi filmus esu ne kartą ir ne du, bet prieš Kalėdas nusprendžiau sau pasidovanoti dovaną ir perskaityti visą seriją iš naujo. Užaugau su Hario Poterio serija, esu ištikima mylėtoja ir fanė, nors man jau 25 :) Pirmoji knyga miela tuo, kad ji dar vaikiška ir naivi. Valdovas Voldemortas - dar neturintis didelių galių, visos grėsmės atrodo labiau įdomios, nei iš tikrųjų kažką blogo žadančios... Tikrai nuostabi serijos pradžia, be to, labiausiai tinkanti vaikams. Vėliau istorija darosi tamsesnė, tai tikrai turiu pasakyti, kad su šia knyga augant pasakojimas prasideda nuo lengviausio siužeto. Rekomenduoju visu 100 procentų.
Diana
 
Dabar suprantu kodėl pasaulyje egzistuoja Hario Poterio manija. Kodėl vaikams, paaugliams, net ir suaugusiems, patinka ši serija. Tai tikrai gera istorija apie draugystę, gėrį ir blogį, nuotykius, magiją. Viskas parašyta taip paprastai bei įtaigiai, jog labai greitai pasineriama į magijos pasaulį, norisi būti jo dalimi, mokytis viename iš koledžų, mokytis magijos, susipažinti su mokytojais bei vaiduokliais, nepaprastomis būtybėmis, kovoti su blogiu, būti gėrio pusėje. Labai smagu sekti Hario, Ronio bei Hermionos draugystės bei magijos, charakterių evoliuciją. Nagrinėti paslaptis bei mėginti įminti galvosūkius. Tikrai 5 iš 5

Apie knygą

Haris Poteris – vienuolikmetis su akinukais, vargstantis klaikioje dėdės ir tetos Durslių šeimynėlėje. Didžiausias jo kankintojas – dručkis pusbrolis Dudlid. Haris miega sandėliuke po laiptais ir nė sykio nėra šventęs gimtadienio.
 
Viskas pasikeičia pašto pelėdai atnešus nepaprastą kvietimą – mokytis Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje. Prasideda nepamirštami jo nuotykiai: jis išmoksta keisčiausių burtų, tampa kvidičo (lyg ir krepšinio ant šluotų) čempionu, padeda išperinti slibiniūkštį ir, slepiamas neregimojo apsiausto, leidžiasi į pavojingą žygį. Su keletu ištikimų draugų Haris Poteris eina pasitikti stebuklingos savo lemties...

2008 metais pelnė Mythopoeic Fantasy Award už vaikams skirtą literatūrą.

 

Apie J.K. Rowling

J.K. Rowling

Pirminė istorija

J.K. Rowling yra septynių knygų apie Harį Poterį autorė; jų pasaulyje parduota per 450 milijonų egzempliorių, jos išverstos į 79 kalbas. Dar tris knygas ji parašė labdaros tikslais. 2012 m. Roberto Galbraitho slapyvardžiu išėjo jos romanas suaugusiesiems „Netikėta vakansija“, vėliau pradėta detektyvų serija apie seklį Kormoraną Straiką. J.K. Rowling debiutavo kaip scenaristė ir yra filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur jų rasti“, pratęsiančio magijos pasaulio temą, prodiuserė. Filmas pasirodys 2016 m. lapkritį.

Komentaras