Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
24 cm
17 cm
-35%

Haris Poteris ir Netikras Princas. 6dalis

Harry Potter & Half-Blood Prince

J.K. Rowling

Iš anglų k. vertė Zita Marienė,

512 p., kietas virš.,

24x17x3 cm,

Alma littera, 2008,

ISBN 9789955089872,

Prekės kodas 9789955089872.

Klubo kaina:
10,20
Knygyne:
15,69
Sutaupote:
5,49  (35% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Edita
 
Gėrio ir blogio kova - ginklas magija. Kova intensyvi ir sunku atsirinkti kas kieno pusėje, tačiau knygos pabaiga sustato viską į savas vietas. Gaila, kad tos kovos kaina didis žmogus, kuris visad viską sutvarkydavo ir paaiškindavo, todėl knyga baigėsi su nežinia - o kaip bus toliau. Ar pajėgs Haris Poteris atsilaikyti prieš blogį? Kokia kaina? Viską paaiškins paskutinioji knygų dalis....
Kristina
 
Manyčiau ši knyga rimtesnė ir orientuota jau į vyresnių vaikų ratą, matyt todėl, kad augant personažams, augo ir knygos skaitytojai.

Apie knygą

 
Haris atostogauja pas Durslius. Ramybės neduoda sunkios mintys: mylimo krikštatėvio Sirijaus mirtis, žiaurus mūšis su Valdovu Voldemortu. Ir štai, sėdėdamas savo kambaryje, Haris nekantriai laukia apsilankant Hogvartso direktoriaus. Kodėl profesorius Dumbldoras kaip tik dabar nutarė jį aplankyti? Kokie neatidėliotini reikalai jį veja iki mokslo metų pradžios likus keletui savaičių?
Nuostabiai gyvai ir su žaviu humoru Rowling pasakoja apie Hario Poterio nuotykius Hogvartse šeštaisiais mokslo metais.
 

 

Apie J.K. Rowling

J.K. Rowling

Pirminė istorija

J.K. Rowling yra septynių knygų apie Harį Poterį autorė; jų pasaulyje parduota per 450 milijonų egzempliorių, jos išverstos į 79 kalbas. Dar tris knygas ji parašė labdaros tikslais. 2012 m. Roberto Galbraitho slapyvardžiu išėjo jos romanas suaugusiesiems „Netikėta vakansija“, vėliau pradėta detektyvų serija apie seklį Kormoraną Straiką. J.K. Rowling debiutavo kaip scenaristė ir yra filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur jų rasti“, pratęsiančio magijos pasaulio temą, prodiuserė. Filmas pasirodys 2016 m. lapkritį.

Komentaras