Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
23.5 cm
16.5 cm
-30%

Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys

Harry Potter and the Cursed Child – Parts ONE ANT TWO

J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne

Iš anglų k. vertė Zita Marienė,

336 p., kietas virš.,

23,5x16,5x2,9 cm,

Alma littera, 2016,

ISBN 9786090126349,

Prekės kodas 9786090126349.

Klubo kaina:
8,30
Knygyne:
11,85
Sutaupote:
3,55  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

AŠTUNTOJI ISTORIJA. PO DEVYNIOLIKOS METŲ...

Visada buvo sunku būti Hariu Poteriu, ne lengviau ir dabar, kai jis yra darbais apkrautas Magijos ministerijos darbuotojas, sutuoktinis ir trijų mokyklinio amžiaus vaikų tėvas.

Kol Haris bando įveikti praeitį, nenorinčią pasilikti ten, kur jai skirta, jo jaunėlis sūnus Albas grumiasi su šeimos paveldu, kurio jam niekada nereikėjo. Praeitis ir dabartis grėsmingai susilieja, o tėvas ir sūnus suvokia nemalonią tiesą: kartais tamsa išlenda iš netikėčiausių vietų.

Paremta nauju originaliu J.K. Rowling, Johno Tiffany ir Jacko Thorne’o kūriniu, „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“, nauja Jacko Thorne’o pjesė, yra aštuntoji Hario Poterio istorija ir pirmoji, pastatyta teatre. Jos pasaulinė premjera įvyko Londone, Vest Ende, 2016 metų liepos 30 dieną.

LITERATŪRINIO PAGRINDO KŪRIMO GRUPĖS BIOGRAFIJOS

Aštuntoji istorija. Po devyniolikos metų... Pagal naują originalią istoriją, kurią sukūrė J.K. Rowling, John Tiffany ir Jack Throne HARRY POTTER IR PRAKEIKTAS VAIKAS pirma ir antra dalys.Visada buvo sunku būti Hariu Poteriu, ne lengviau ir dabar, kai jis yra darbais apkrautas Magijos ministerijos darbuotojas, sutuoktinis ir trijų mokyklinio amžiaus vaikų tėvas. Kol Haris bando įveikti praeitį, nenorinčią pasilikti ten, kur jai skirta, jo jaunėlis sūnus Albas grumiasi su šeimos paveldu, kurio jam niekada nereikėjo. Praeitis ir dabartis grėsmingai susilieja, o tėvas ir sūnus suvokia nemalonią tiesą: kartais tamsa išlenda iš netikėčiausių vietų. Paremta nauju originaliu J.K. Rowling, Johno Tiffany ir Jacko Thorne’o kūriniu, „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“, nauja Jacko Thorne’o pjesė, yra aštuntoji Hario Poterio istorija ir pirmoji, pastatyta teatre. Jos pasaulinė premjera įvyko Londone, Vest Ende, 2016 metų liepos 30 dieną. „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ patenkins kiekvieną Poterio gerbėją. Nauja Hario Poterio knyga, net ir pjesės forma, savaip jaudinanti ir magiška The Daily Telegraph. „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ tokia pat žavi ir užburianti kaip ir ankstesnės knygos. The Australian. Žiobarai lyg burtais verčia dingti iš knygynų naująją Hario Poterio pjesę. New York Times. „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ yra geriausiai Jungtinėje Karalystėje parduodama šio dešimtmečio knyga. „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ yra geriausiai Jungtinėje Karalystėje parduodama šio dešimtmečio knyga. Patiks jei patiko... Kitos septynios Hario Poterio knygos.

 

Apie J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne

J.K. Rowling

Pirminė istorija

J.K. Rowling yra septynių knygų apie Harį Poterį autorė; jų pasaulyje parduota per 450 milijonų egzempliorių, jos išverstos į 79 kalbas. Dar tris knygas ji parašė labdaros tikslais. 2012 m. Roberto Galbraitho slapyvardžiu išėjo jos romanas suaugusiesiems „Netikėta vakansija“, vėliau pradėta detektyvų serija apie seklį Kormoraną Straiką. J.K. Rowling debiutavo kaip scenaristė ir yra filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur jų rasti“, pratęsiančio magijos pasaulio temą, prodiuserė. Filmas pasirodys 2016 m. lapkritį.

Pirminė istorija ir režisūra

John Tiffany režisavo miuziklą „Once“, už kurį buvo ne kartą apdovanotas tiek Vest Ende, tiek Brodvėjuje. Royal Court teatre jis režisavo „The Twits“, „Hope“ ir „The Pass“, Škotijos nacionaliniame tea¬tre – „Let the Right One In“, vėliau šį spektaklį perkėlė į Royal Court, Vest Endo ir St Ann’s Warehouse teatrus. Kiti jo darbai Škotijos na¬cionaliniame teatre: „Macbeth“ (ir Brodvėjuje), „Enquirer“, „The Mis¬sing“, „Peter Pan“, „The House of Bernarda Alba“, „Transform Caith¬ness: „Hunter“, „Be Near Me“, „No¬body Will Ever Forgive Us“, „The Bacchae“, „Black Watch“, už kuriuos gavo L. Olivier ir kritikų premijas už geriausią režisūrą; dar šiame teatre režisavo „Elizabeth Gordon Quinn“ ir „Home: Glasgow“. Tarp naujau¬sių darbų yra ART bei Brodvėjuje pastatytas „The Glass Menagerie“ ir „The Ambassador“ – BAM teatre. 2005–2012 m. Tiffany buvo Škotijos nacionalinio teatro režisierius, o 2010–2011 mokslo metais – Harvar¬do universiteto Redklifo koledžo tarybos narys.

Pirminė istorija ir pjesė

Jack Thorne kuria teatrui, kinui, televizijai ir radijui. Tarp jo darbų yra pjesės „Hope“ ir „Let the Right One In“, abi režisavo Johnas Tiffa¬ny, „The Solid Life of Sugar Water“, skirta Graeae Theatre Company ir Nacionaliniam teatrui, „Bunny“ – Edinburgo alternatyvinio teatro fes¬tivaliui, „Stacy“ – Trafalgar Studios, „2nd May 1997“ ir „When You Cure Me“ – Bush Theatre. Tarp jo insceni¬zacijų yra „The Physicists“ Donmar Warehouse Theatre ir „Stuart: A Life Backwards“ – High Tide Theatre. Pagal jo scenarijus sukurti trys kino filmai: „War Book“, „A Long Way Down“ ir „The Scouting Book For Boys“ ir šie televizijos filmai: „The Last Panthers“, „Don’t Take My Baby“, „This Is England“, „The Fa¬des“, „Glue“, „Cast-Offs“ ir „National Treasure“. 2016 m. jis gavo BAFTA premiją už geriausią mini serialą („This Is England ’90“) ir geriausią dramą („Don’t Take My Baby“), o 2012 – už geriausią draminį serialą („The Fades“) ir geriausią mini seri¬alą („This Is England ’88“).

Komentaras