Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
24.2 cm
17 cm
-30%

Haris Poteris ir Ugnies taurė. 4 dalis.

Harry Poter and the Goblet of Fairy

J.K. Rowling

Iš anglų k. vertė Zita Marienė,

568 p., kietas virš.,

24,2x17x4,5 cm,

Alma littera, 2008,

ISBN 9789955081760,

Prekės kodas 9789955081760.

Klubo kaina:
11,03
Knygyne:
15,75
Sutaupote:
4,72  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Jurgita
 
Kaip visuomet, Hario Poterio istorija nepalieka abejingos. Kuo ši knyga išsiskiria iš kitų ankstesnių dalių - ji kur kas ilgesnė, išsamesnė, detalių nepaprastai daug. Jei kas nors žiūrėjo pagal šią dalį pastatytą filmą, ir mano, kad žino visą istoriją - pagalvokite iš naujo. Iš tiesų knygoje daug daugiau veikėjų, siužeto vingių, filme daug supaprastinimų ir mažiau paaiškinimų.
Kristina
 
Niekaip negaliu atsistebėti rašytojos išmone, kadangi tiek daug sugalvotų istorijų, personažų, o svarbiausia paslapčių, seniai užmirštų ir prisimintų, taip pat naujai kuriamų.

Apie knygą

Tai ketvirtoji knyga apie Harį Poterį ir jo draugus. Ji pasakoja apie ketvirtus mokslo metus Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje. Per juos nutinka daug įdomių dalykų. Svarbiausias metų įvykis – Burtų trikovės turnyras, o lemtingiausias - Tamsos Valdovo Voldemorto sugrįžimas. Be to, Haris su Roniu ima domėtis mergaitėmis, ir iš to kyla daug smagių nesusipratimų...
   
2001 metais pelnė Hugo Award už geriausią fantastinį romaną.
2008 metais pelnė Mythopoeic Fantasy Award už vaikams skirtą literatūrą.
 

 

Apie J.K. Rowling

J.K. Rowling

Pirminė istorija

J.K. Rowling yra septynių knygų apie Harį Poterį autorė; jų pasaulyje parduota per 450 milijonų egzempliorių, jos išverstos į 79 kalbas. Dar tris knygas ji parašė labdaros tikslais. 2012 m. Roberto Galbraitho slapyvardžiu išėjo jos romanas suaugusiesiems „Netikėta vakansija“, vėliau pradėta detektyvų serija apie seklį Kormoraną Straiką. J.K. Rowling debiutavo kaip scenaristė ir yra filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur jų rasti“, pratęsiančio magijos pasaulio temą, prodiuserė. Filmas pasirodys 2016 m. lapkritį.

Komentaras