40%
40%

Hausfrau

ISBN kodas: 9789955136200, EAN kodas: 9789955136200

Hausfrau

Jill Alexander Essbaum

Vertinimas nėra galimas:
70% of 100
(įvertinimai 8)
Nominuota!

SKU: 000000000002168993, ISBN kodas: 9789955136200, EAN kodas: 9789955136200, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 336, Leidimo metai: 2016-09-29, Viršelio tipas: Aplankas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Formatas: 22x15x3, Knygyne: 11.99, Vertėjas: Dalia Paslauskienė, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina
7,19 €
Knygyne
11,99 €

Sutaupote 4,80 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Dažniausiai Ana buvo gera žmona...
Ana Benc, ketvirtą dešimtį bebaigianti amerikietė, gyvena su savo vyru, šveicaru bankininku, ir trimis mažamečiais jųdviejų vaikais Ciuricho priemiestyje, tobulame kaip atvirukas. Nors jos gyvenimas gražiai sustyguotas, vidujai Ana jaučiasi žlunganti. Ji mėgina save skatinti naujais potyriais — vokiečių kalbos kursais, Jungo psichoanalize, virtine seksualinių santykių, į kuriuos leidžiasi taip lengvai, kad net pati nustemba.

Keliaudamas tarp aistros ir meilės, kaltės ir gėdos, pasiteisinimų ir priežasčių, ilgam įsimenantis Anos Benc personažas atskleidžia skaitytojams savo pasirinkimus, kuriuos jie atpažins savyje ir apie kuriuos negalės nustoti galvoję. Nepaprasto grožio ir atvirumo pasakojimas apie tai, kaip mes save sukuriame ir susinaikiname, priėmę nelemtus sprendimus savęs ieškojimo kelyje.

Apie autorę


JILL ALEXANDER ESSBAUM yra keleto poezijos rinkinių, tarp jų „Harlot“, „Necropolis“ ir „The Devastation“, autorė. Jos darbus spausdino „The Best American Poetry“ ir jai gimininga antologija „The Best American Erotic Poetry: From 1800 to the Present“. Bakeless poezijos premijos ir dviejų NEA literatūros stipendijų laimėtoja, Essbaum dėsto poeziją Kalifornijos Riversaido universiteto Nuotolinio mokymo programoje. Autorė dirba ir gyvena Ostine, Teksaso valstijoje.

Atsiliepimai


NEW YORK TIMES BESTSELERIS, SAN FRANCISCO CHRONICLE, THE HUFFINGTON POST IR SHELF AWARENESS PASKELBTA VIENA GERIAUSIŲ METŲ KNYGŲ

Knygoje „Hausfrau“ Ana Karenina nušvinta „Penkiasdešimčia pilkų atspalvių“ su „Madam Bovari“  šešėliu.
* Time

Tai debiutinis romanas apie Aną, nuobodžiaujančią namų šeimininkę, kuri, kaip ir Tolstojaus sukurta jos bendravardė, imasi psichoanalizės ir leidžiasi į lemtingą seksualinę savęs pažinimo kelionę.
* O, The Oprah Magazine

Šis puikiai parašytas seksualus ir įžvalgus romanas atveria langą į nevilties apimtą moters sielą.
* People

Nuostabiai rami, psichologiškai sudėtinga ir nepaprastai intymi knyga... Vienas protingiausių romanų pastaraisiais metais.
* The Dallas Morning News

Elegantiška... Yra daug kuo žavėtis sudėtingame, kruopščiai sudėliotame Essbaum romane su ypač meniškai susipynusiais praeities ir dabarties epizodais.
* Chicago Tribune

Tokį pažįstamą literatūros kontekstą, kaip ir pats Anos vardas, Essbaum atšviežina pikantišku pasakojimu bei psichologinėmis įžvalgomis.
* San Francisco Chronicle

[Anos] istorija sužavės ir sujaudins šiuolaikinius skaitytojus, net ir nepritariančius jos sprendimams.
* Bustle

„Hausfrau“ — tai meilės, sekso, neištikimybės kupina istorija apie moterį, ieškančią savo gyvenimo prasmės.
* PopSugar

Bekompromisis, viliojantis debiutas.
* The Guardian

Apie šią knygą visi kalbės.
* Cosmopolitan

Tai istorija — grynas seksas ir beprotybė, — papasakota pačiu nuostabiausiu kada nors man girdėtu balsu.
* Book Riot

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai įdomi, bet gana sunki knyga. Ir dar liūdna knyga. Kažkaip norisi tikėti, kad bus tęsinys, gal kartais per kažkoį tai stebuklą šveicariškas traukinys pavėluos. Gaila, kad nėra kitų šios autorės knygų.
 2. 100%
  Apie vidini moters pasauli.. labai patiko
 3. 100%
  O man labai patiko knygos istorija. Baigusi skaityti dar ilgai galvojau.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...