20%
20%
TOP
TOP

Helenos paslaptis

The olive tree

Lucinda Riley

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 13)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002176563, EAN kodas: 9786094663109, ISBN kodas: 9786094663109, Leidimo metai: 2018-05-30, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 520, Viršelio tipas: Kietas, Formatas: 22,1x14,7x4,2, Knygyne: 15.79, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Ieva Albertavičienė

Ypatinga kaina 12,64 €
Knygyne 15,79 €

Sutaupote 3,15 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

LUCINDA RILEY (Liusinda Raili) – visame pasaulyje populiari britų rašytoja, užburiančių romanų autorė. „Helenos paslaptis“ – pasakojimas apie baimę, meilę ir tiesą.
Laikas Kipre prieš dvidešimt ketverius metus Helenai buvo stebuklingas. Alyvmedžiai, cikados, vila „Pandora“ ir pirmoji meilė... Ir štai ji vėl grįžta į senąją vilą praleisti čia vasaros su šeima, vaikais, draugių šeimomis ir jų vaikais. Tai turėtų būti idiliškos dienos didelėje draugiškoje kompanijoje, kupinos svajonių alyvmedžio pavėsyje, tačiau Helenos širdis nerami. Ji žino, kad Kipre liko jos paslaptis, kurią visą laiką slėpė ir nuo vyro Viljamo, ir nuo sūnaus Alekso. Ir kai Helena viloje išvysta savo senų dienų mylimąjį Aleksį, praeities prisiminimai ima vis labiau smelktis į dabartį. Ir nors mylimasis dabar taip pat turi vaikų, nors Viljamui ir nepatinka matyti Helenos jaunystės meilę greta – šis susitikimas pažadina seniai širdyje glūdėjusią kaltę. Jei tik šeima žinotų, ką Helena slepia nuo visų, – jos laimingam gyvenimui ateitų galas. Aleksui trylika, ir paauglio gyvenimas kupinas rūpesčių. Jo dienas Kipre audrina jausmų sumaištis, pirmoji meilė ir desperatiškas noras sužinoti, kas gi yra jo tėvas... 
Pasakoja Helena – subrendusi moteris, bijanti sugriauti savo gyvenimo harmoniją. Pasakoja Aleksas – paauglys, be galo mylintis motiną, bet nujaučiantis, kad ji kažką slepia. Abu žino, kad kai paslaptis iškils į dienos šviesą, gyvenimas niekuomet nebebus toks, koks buvo. Kiek tiesos gali pakelti meilė?
„Helenos paslaptis“ – tobulas atostogų romanas. Užlietas Kipro saulės, kvepiantis jūra ir panardinantis į šeimos įvykių sūkurį. Priverčiantis svajoti apie kadaise išgyventą meilę ir įvertinti atsargiai ir rūpestingai kuriamus santykius.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 13)
TOP komentarai
 1. Ingrida
  100%
  Pagaliau mano rankose, akyse ir mintyse gera knyga! Va tokias istorijas aš mėgstu, tai kaip medus ar saldainis po rimtesnių ar tiesiog ne tau skirtų istorijų.
  Patvirtinu, kad L. Riley nuo šiol tampa mano favorite!
  Istorija apie šeimos paslaptis, meilę, skausmą. Helena laimingai ištekėjusi ir turi 3 vaikus. Atvyksta atostogų į paveldėtą namą Kipre, kuriame išaiškės ne viena Helenos ir jos šeimos paslaptis.
  Mėgavausi kiekvienu šios istorijos puslapiu.
 2. Janina
  100%
  Puiki knyga.Rekomenduoju.Perskaičiau visas šios autorės knygas.
 3. Aldona
  100%
  Šios autorės knygų skaitymas-man tikra šventė.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...