35%
35%
Nauja
Nauja

Hercogas ieško žmonos!

The Discerning Gentleman's Guide

Virginia Heath

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 5)

SKU: 000000000002179274, EAN kodas: 9786090304396, ISBN kodas: 9786090304396, Leidimo metai: 2018-12-18, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Puslapių skaičius: 320, Formatas: 20,5x13x2,7, Knygyne: 10.89, Vertėjas: Indrė Kairytė, Leidykla: UAB Svajonių knygos

Ypatinga kaina 7,08 €
Knygyne 10,89 €

Sutaupote 3,81 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Į žmonos paieškas jokiu būdu negalima žiūrėti atmestinai! Dažnai jauni džentelmenai leidžia širdies balsui nustelbti proto patarimus ir susisaisto santuokos saitais deramai visko neapsvarstę. Atminkite, kad stačia galva nėrus į vedybinį gyvenimą vėliau dažniausiai tenka gailėtis.
Renkantis tobulą žmoną negalima skubėti. Juk žmona yra ir jūsų atspindys. Kas, jei ji bus prasta šeimininkė? Ar pernelyg tiesmukai reikš nuomonę? Bus linkusi karščiuotis arba ją dažnai apims liūdesys?
Tokia žmona galiausiai taps jums kliuviniu. Teks apgailestauti dėl tos nelemtos dienos, kai susisaistėte šventosios sąjungos saitais.

Benetas Montagis, šešioliktasis Avelio hercogas, ieško tobulos žmonos. Iš gausaus būrio merginų jis jau išsirinko penkias savęs vertas kandidates... Bet staiga pasirodžiusi jo tetos kompanionė sumaišo visas kortas.
Amelijai Mansfild teko sunkiai kovoti dėl vietos po saule, todėl nieko keisto, kad ji linkusi padėti vargšams. Tačiau svečiuojantis pas hercogą derėtų vengti abejotinų užsiėmimų. Ameliją siutina Beneto pasirinktas būdas ieškoti žmonos, tačiau vis tiek tenka leisti laiką jo draugijoje. Pamažu ji geriau pažįsta hercogą ir supranta, kad jis gali būti netgi labai žavus ir viliojantis...
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. gintare
  100%
  nuotaikinga meiles istorija
 2. Daiva
  100%
  patiko knyga
 3. Diana
  80%
  Pamatau pavadinime užrašą "Istorinis meilės romanas" ir mane jau galite įsivaizduoti su šia knyga rankoje. Pledukas, pagalvėlė, patogiai įsitaisau pintame krėsle prie knygų lentynos, užsidegu šviesą ir pirmyn. Jei dvejojate dėl šios knygos, patariu šį džiaugsmą paimti į rankas ir perskaityti pirmą skyrių arba bent pirmus puslapius. O jei jau skaitėte šios rašytojos ankstesnes knygas, tai ko dar laukiat? Tiek tikrai užteks, o jei tingite, pasakysiu taip - Paikas Hercogas išleidžia knygą, kaip susirasti tobulą žmoną, kuri ir pačiam ir visai aplinkai tokia atrodytų, niekada nepavestų ir nepriverstų raudonuoti bei t.t. Amelija perskaito šią knygą ir pasibaisėja, juk visa mėnesį reiks praleisti šio idioto namuose, kuris išties renkasi būsimą žmoną pagal šiuos kriterijus. Skaičiau ir krykštavau, ypač kur susiremdavo gerbiamo Hercogo Beneto ir kompanionės Amelijos požiūriai.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...