20%
20%
Nauja
Nauja

Hipnotizuotojas

Lars Kepler

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

EAN kodas: 9786094840784, ISBN kodas: 9786094840784, SKU: 000000000002182954, Puslapių skaičius: 624, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Originalo kalba: Švedų, Leidimo metai: 2020-01-15, Formatas: 21x14,2x3, Knygyne: 15.49, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 12,34 € Knygyne 15,49 €

Sutaupote 3,15 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Skandinaviško detektyvo elitas

Tarptautinis bestseleris 37 šalyse

Susitik akis į akį su pačia baime

„Kaip ugnis. Visai kaip ugnis“, - tokiais pirmais užhipnotizuoto berniuko žodžiais prasideda stingdantis psichologinio detektyvo košmaras. Po žiaurių šeimos skerdynių Stokholmo priemiestyje liko vienas liudininkas – penkiolikametis sūnus Josefas Ekas. Jo būklė neleidžia apklausti, todėl komisaras Jonas Lina mato vienintelę išeitį ekstremalioje situacijoje – ieškoti hipnotizuotojo pagalbos. Erikas Marija Barkas jau dešimt metų neužsiima šia praktika, tačiau padaro išimtį Josefui, tikėdamasis, jog taip išgelbės dingusią jo seserį Eveliną. Kai hipnotizuotojas sulaužo sau duotą priesaiką ir pasineria į vaikino sąmonę, išaiškėja tiesa, kur kas labiau šokiruojanti, nei jis galėjo įsivaizduoti. Ir paties gydytojo šeimai iškilusi grėsmė priverčia Eriką sugrįžti į siaubingą savo praeitį.

Tarptautinės sensacijos, tapusios bestseleriu kiekvienoje iš 37 šalių, kurioje buvo išleista, autoriaus Larso Keplerio paieškos taip pat primena detektyvą. Kai net du garsūs švedų rašytojai oficialiai atsižadėjo Hipnotizuotojo autorystės, vieno dienraščio žurnalistai atkapstė, jog po Larso Keplerio slapyvardžiu slepiasi Alexanderis ir Alexandra Ahndorilai, švedų rašytojų pora. Priremti prie sienos ir apakinti blyksčių, jie pareiškė: „Parašyti knygą – ne nusikaltimas.“ Netgi atvirkščiai, pora atrado bendrą pomėgį šalia „rimtų“ profesijų ir netrukus išleido naują istoriją su detektyvu Jonu Lina – Paganinio kontraktas. Kad jie gali drąsiai pretenduoti į Stiego Larssono įpėdinių vardą, liudija ir kitas netiesioginis faktas: švedų režisierius Lasse Hallströmas (Sidro namų taisyklės, Šokoladas) ėmėsi ekranizuoti Hipnotizuotoją. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Pats geriausias detektyvas kokį teko skaityti!
 2. 100%
  Nerealus romanas, kaip ir visos šio autoriaus knygos. Labai patiko.
 3. 100%
  Labai patiko! Įtraukiantis detektyvas su dviem siužeto linijom. Įtampa išlaikyta iki pabaigos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...