Hitleris. Juodoji lemtis. E.knyga

EAN kodas: 9786094844942

Francas Baueris

Knygos formatas: Elektroninė knyga, EAN kodas: 9786094844942, SKU: 000000000015000598, Formatas: 0x0x0, Leidykla: Obuolys

8,10 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Apie prekę

Knygų serija PASAULIO MONSTRAI. Pristatome Franco Bauerio istorinį romaną HITLERIS. JUODOJI LEMTIS – kas siejo visas Adolfo Hitlerio moteris? Kas tas juodas lemties ženklas, pažymėjęs gražuoles ir nulėmęs jų likimą? 


Nėra nė vieno garsaus žmogaus, kurio asmeninis gyvenimas būtų įslaptintas labiau, nei Adolfo Hitlerio – diktatoriaus, kuris sakydavo: „Aš susituokęs su moterimi vardu Vokietija." Visi esame girdėję ir apie Evą Braun, jo žmona tapusią vos 40 valandų iki savo mirties. Kai prasideda karas, prancūzai sako: „Ieškok moters." Ir visgi dabar akivaizdu, kad fiurerio gyvenime būta daugybės moterų... Ir daugybės stulbinančių iškrypimų. 


Tai nepaprastai sudėtinga asmenybė, turėjusi galingą psichologinę jėgą, kurią naudojo ne tik savo politinės galios stiprinimui, bet ir moterų pavergimui. Ne tik politika ir ne tik pakvaišusi, įnirtinga, visa apimanti kova dėl Vokietijos buvo Hitlerio gyvenimo variklis. „Didžiajam vokiečių tautos vadui" nė kiek ne mažiau svarbus buvo moterų susižavėjimas ir meilė. Diduomenės moterys, aktorės, dainininkės, studentės ir net artimiausios giminaitės XX a. vidury būtų atidavusios viską, kad tik galėtų permiegoti su didžiuoju diktatoriumi Adolfu Hitleriu. 


Tačiau kartu tai pasakojimas apie žmogų, apsėstą beprotybės, fobijų ir liguistų aistrų. Jis, kaip viduramžių riteris Golovinas, pagrobdavo iš jį mylėjusių moterų dvasinę energiją ir jas pražudydavo. Moterys, suartėjusios su Hitleriu, žūdavo kaip plaštakės, pakerėtos liepsnos. Nežinia, ar čia sutapimas, ar žiaurus Hitlerio moteris persekiojantis prakeiksmas, tačiau visos jo meilužės susidurdavo su mirtimi – vienos pačios prieš save pakeldavo ranką, kitomis pasirūpindavo Hitlerio sėbrai. 


HITLERIS. JUODOJI LEMTIS – romanas apie pavojingiausio XX amžiaus žmogaus, sukėlusio didžiausią šimtmečio karą, intymų gyvenimą. Juodas lemties ženklas, pažymėjęs gražuoles ir nulėmęs jų likimą – aistra ar pasidavimas beprotybei? 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...