Idealus fotoalbumas nuo A iki Z

ISBN kodas: 9786094032080, EAN kodas: 9786094032080

Susan Pickering Rothamel

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002132202, ISBN kodas: 9786094032080, EAN kodas: 9786094032080, Puslapių skaičius: 304, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21x15x1,5, Leidykla: Obuolys

Ypatinga kaina
5,04 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Tai madinga! Papildykite fotografijas mielomis smulkmenomis, kurios atkurs autentiškus prisiminimus!

Šioje idealaus šeimos fotoalbumo enciklopedijoje sužinosite apie:

skrebinimo istoriją,
įrankius ir medžiagas,
nuotraukų išsaugojimo būdus,
skrebinimo terminologiją,
kompoziciją,
netradicines medžiagas,
nuotraukų spalvinimą,
popieriaus rūšis ir jų panaudojimą,
albumų saugojimą,
medžiagos skrebams rinkimą ir kt.


Kiekvienas namuose ar kompiuteryje turime galybę nuotraukų, kurios pasakoja apie įsimintinus mūsų ar mūsų giminės gyvenimo momentus. Idealus šeimos albumas paverčia tą istoriją meno kūriniu, kuris išliks įdomus ir savitas ne tik pačiam autoriui, bet ir ateities kartoms.

Kūrybiškas nuotraukų papildymas laikraščių iškarpomis, suvenyrais, lipdukais, pastabomis ir kitais dalykais vadinamas skrebinimu. Neseniai vėl atgijusi skrebinimo – meno saugoti savo prisiminimus – tradicija pasaulyje skaičiuoja jau tris šimtus metų, o Lietuvoje žengia pirmuosius žingsnius. Ši enciklopedija sujungia visas žinias ir patarimus apie medžiagas, įrankius ir būdus, kaip įamžinti prisiminimus popieriuje, taip pat supažindina su skrebinimo istorija nuo Johno Lockės straipsnio „Naujasis knygų kūrimo metodas“ iki geriausių šių laikų meistrų.

Visos technikos, visi svarbiausi dizaineriai, visos skrebinimo galimybės, papildytos nuotraukomis ir patarimais, dabar vienoje vietoje – garsios rankdarbių knygų autorės, lektorės ir rašytojos Susan Pickering Rothamel skrebinimo enciklopedijoje „Idealus fotoalbumas nuo A iki Z“. Daugybė nuotraukų, albumo puslapių pavyzdžių su paaiškinimais pasiūlys idėjų savo šeimos knygai sukurti, o lentelės, sąrašai ir konkrečios informacijos blokai suteiks reikiamų žinių tai padaryti tiek šios meno srities pradedančiajam, tiek jau „susirgusiam“ skrebinimo liga.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 100%
    puiki knyga ir sau, ir dovanai
  2. 80%
    visai nebloga
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...