20%
20%

Ieškokite manęs

Look for Me

Lisa Gardner

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 15)

EAN kodas: 9789955137498, ISBN kodas: 9789955137498, SKU: 000000000002176356, Puslapių skaičius: 400, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-04-26, Formatas: 22x15x3,3, Knygyne: 15.29, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Dalia Paslauskienė

Ypatinga kaina 12,24 € Knygyne 15,29 €

Sutaupote 3,05 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tobula dukra. Ar tobula žudikė?

Ramiame Bostono rajone savo namuose nužudomi keturi vienos šeimos nariai, o likusi gyva šešiolikmetė Roksana Bajez dingsta be žinios. Ar jai laimingai pasisekė pasprukti? O gal paauglės dingimas veda ten, kur slypi daug tamsesnės paslaptys? Pasak visų, pažinojusių aukas, Chuanita Bajez ir Čarlis Boidas buvo laimingi, išbridę iš klystkelių liūno, o dingusi paauglė Roksana besąlygiškai mylėjo savo sesę ir mažąjį broliuką. Tai kas gi nutiko šeimos namuose tą rytą?

Mįslingą bylą imasi tirti detektyvė D. D. Voren. Nusikaltimu taip pat susidomi kadaise iš sadisto maniako nelaisvės ištrūkusi Flora Dein, savanoriškai tapusi baudėja. Nevaržoma policijos taisyklių, Flora netrunka išsiaiškinti, kad Roksana ir jos sesė Lola prieš kurį laiką metus gyveno globėjos namuose, kur patyrė patyčias ir išnaudojimą. 

Siekiančioms teisingumo dviem moterims nelieka nieko kita, tik įžvelgti prasmę užuominose, paliktose merginos, be žodžių maldaujančios: ieškokite manęs. Tai kas toji dingusi paauglė — auka ar vis dėlto sumani žudikė?

Atsiliepimai

L. Gardner meistriškai kaitalioja įtemptą detektyvų tyrimą su Roksanos rašiniais apie tobulą šeimą, atskleidžiančiais pažeidžiamų vaikų, patekusių valstybės globon, skaudulius. 
Suplakite intriguojančią gyvenimišką istoriją, aktualią ne tik knygos puslapiuose, su jau ir taip gausiu L. Gardner sekėjų būriu bei stipria socialinės žiniasklaidos kampanija ir užtikrintai gausite triukšmą sukeliantį kūrinį.
* Christine Tran

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 15)
TOP komentarai
 1. 100%
  Kaip visada intriguojanti, nenuspėjama, įtempta istorija.
 2. 100%
  Knyga įtraukianti, daug netikėtų posukių. Labai patiko įdėtos vietomis mergaitės Roksės rašiniai apie tobulą šeimą, kurie vis įnešdavo aiškumo. Istorija apie išžudytą šeimą ir likusią gyvą vienintelę mergaitę, apie kurią ir sukasi visas veiksmas. Knyga labai nuosekli iki pat pabaigos, neištemta ir nesugrūsta viskas į pabaigą. Vienas iš geresnių detektyvų.
 3. 100%
  Puikus detektyvas. Įtampa, siužetas painus, keliantis daug klausimų, verčiantis piktintis ir užjausti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...