Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

ĮKVĖPIMO GURKŠNIS TĖVAMS

Netobulos mamos užrašai padėkime vaikams tapri savimi, o ne mūsų kopijomis, Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Leidykla „Alma littera“ REKOMENDUOJA: Ramunės Murauskienės knyga „(Ne)tobulos mamos užrašai“.
 
Tai knyga ne kaip auklėti vaiką, o kaip su juo gyventi.
 
Ši knyga – ne nuobodžių teorijų ir konkrečių atsakymų sausa suvestinė. Aš atstovauju gyvajai psichologijai, kuri pripažįsta, jog gyvenime susitinka, visų pirma, sielos. Kūrybiškos vienos, ieškančios meilės, sielos užrašai skirti visiems. O ypač tau. Turėk juos po ranka, gauk įkvėpimo gurkšnį, nes tu esi to verta.
Ramunė
Dėmesio: 100 pirmųjų įsigijusių knygą, ją gaus su autorės palinkėjimu!
 
Jei būsi viena iš šimto pirmųjų, užsisakiusių knygą „(Ne)tobulos mamos užrašai“, dovanų gausi autorės dedikaciją ir autografą! Suskubk! Padėkime vaikams tapti savimi, o ne mūsų kopijomis!Ramunės Murauskienės knyga (Ne)tobulos mamos užrašai, Knygų klubas.
Aš nedalinu receptu, tačiau dalinuosi gyvenimiška patirtimi ir tuo, kuo tikiu. Jei tai padeda man būti geresne mama ir geresniu žmogumi, gali padėti ir tau. Esu trijų vaikų mama. Mano profesinės kompetencijos padeda dalintis tuo, kuo tikiu. Aš nepasakoju teorijų. Tiesiog dalinuosi gyvenimu. Kalbu ne apie statistines mamas ir jų vaikus, o apie tikruosius vaikus ir labai tikras jų mamas. Daug pasakoju apie savo ieškojimus, atradimus, praradimus ir gyvenimą. Nors neturiu gero gyvenimo receptų, atradau keletą pagrindinių laimingo ir sėkmingo gyvenimo su vaikais principų. Jais ir dalinuosi. Parašiau šią knygą, nes mano aistra – dalintis. Aš nesu geresnė nei tu, aš nesu tavo mokytoja. Aš kviečiu tave į rašytojos ir skaitytojos draugystę. Dovanoju tau visus savo perlus, kad tu lengviau pamatytum savuosius ir pasirinktum mylėti save ir artimą. Mano veiklos moto: Suteikti pagalbą yra Dievo dovana. Priimti pagalbą – stiprybė. Atminkime, kad vaikutis iš prigimties yra geras, nevalia jo gadinti.Atminkime, kad vaikams reikia mūsų širdies, meilės, pakilaus ugdymo ir dvasingumo. Mes jau esame geri tėvai. Mes turime širdį, tereikia išmokti klausytis savęs ir vaiko ir taip kurti ypatingą ryšį. Knygų klubas

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60