20%
20%
Nauja
Nauja

Įlanka vidurnaktį

THE BAY AT MIDNIGHT

Diane Chamberlain

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 7)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090136492, ISBN kodas: 9786090136492, SKU: 000000000001111523, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 432, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-03-06, Formatas: 23,50x14,30x3,00, Knygyne: 16.29, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Regina Šeškuvienė

Ypatinga kaina 13,04 €
Knygyne 16,29 €

Sutaupote 3,25 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

VISI VAIKAI DARO KLAIDŲ, TIK KAI KURIOS JŲ BŪNA
MIRTINOS.
Augau širdyje gniauždama kaltę, niekaip neišsivaduodama nuo dvylikametės prisiminimų apie tai, kas
tąkart nutiko. Kodėl mes net keturis dešimtmečius stypčiojome ant pirštų galų apie dramblį kambaryje? Negi manėme, kad jis pasiduos marinamas mūsų ignoravimu, taip sumenks, kad iš jo teliks kaulai ir oda, o tuomet pats išsmuks pro duris?
 
Jaukus šeimos vasarnamis Naujojo Džersio pakrantėje drąsuolei dvylikametei Džulei Bauer teikė laisvę ir ramybę. Viskas pasikeitė, kai buvo nužudyta jos septyniolikmetė sesuo Izabelė. Šis įvykis ne tik sukrėtė mergaitės šeimą, bet ir paveikė kaimynų likimus.
Nuo pražūtingosios rugpjūčio nakties prabėgo jau 42-eji metai, bet sesers žūtis Džulei vis dar kartina gyvenimą.
Netikėtai gautas laiškas verčia iš naujo viską prisiminti. Kaip vis dėlto žuvo Izabelė? Ar tikrasis jos žudikas išvengė kalėjimo? Koks toje tragedijoje Džulės vaidmuo? Ieškodama atsakymų į šiuos klausimus moteris vis grįžta į praeitį ir bando išnarplioti painų kelių jaunuolių jausmų rezginį, kad atskleistų tiesą.
 
„Įlanka vidurnaktį“ – tai nuostabus, įtaigus, ir jautrus pasakojimas apie kelių kartų santykius, kovą su praeities šešėliais ir tikrąją meilę, apie tai, kad praeities negandos gali išskirti žmones ir iš naujo sujungti
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Kalbant apie šią, naujausią knygą, turiu pasakyti, kad pirmą kartą rašytojos knygą norėjau mesti į šalį, nustebot? Aš taip pat nustebusi, bet taip jau yra. Vis tik džiaugiuosi nenumetusi knygos, nes svarbu visuma, o pabaiga sustatė viską į savo vietas. Perskaičius galiu pasakyti, taip, knyga patiko ir tikrai patiks D. Chamberlain gerbėjoms, nes tai drama su detektyvo linija, jungianti praeitį ir dabartį, tarpusavio santykius bei kelias dviejų šeimų kartas, jų pasirinkimus ir klystkelius, meilę ir skaudulius, netektis ir atradimus, vidinius demonus bei apie tai, kaip praeities negandos gali išskirti žmones, bet taip pat ir sujungti iš naujo.
 2. 100%
  Nuostabus vasariškas romanas. Kaip visada nenuvilianti Diane Chamberlain :)
 3. 100%
  Be galo jautri istorija apie kelių šeimų draugystę, meilę, praradimus ir atradimus. Istorija įtraukia ir nepaleidžia nuo pradžios iki pat jos pabaigos. Tai kas anksčiau šias šeimas saistė jas išskiria, tačiau praėjus keturiasdešimčiai metų vėl sujungia ir iš naujo, kai kuriuos negrįžtamai išskiria, o kai kuriuos apdovanoja laime bei slaptai puoselėta meile.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...