Ilgo gyvenimo paslaptys. Gydymas augalais, namų vaistinėlė, akuprėsūra

ISBN kodas: 9786090101582, EAN kodas: 9786090101582

Audrius Vasiliauskas, Danguolė Vasiliauskienė, Juozas Vasiliauskas

ISBN kodas: 9786090101582, EAN kodas: 9786090101582, SKU: 000000000001107311, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 520, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2011-11-11, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 24,7x17,5x3,1, Knygyne: 17.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
14,75 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Norime būti sveiki. Tačiau užuot pasidomėję tūkstantmečius kaupta patirtimi, dažnai einame lengviausiu keliu – ieškome „veiksmingų vaistų“ ir užsiimame savigyda. O juk be saiko vartojant medikamentus liga gali paūmėti.

Danguolės, Juozo ir Audriaus Vasiliauskų leidinyje „Ilgo gyvenimo paslaptys“  išsamiai supažindiname su akupresūros technika. Tos žinios ypač pravers ir staiga sunegalavus, ir sergant lėtinėmis ligomis, taip pat kai ima mausti širdį, skauda dantį, galvą, skrandį, nugarą, kai prireikia skubiai suteikti pirmąją pagalbą nualpus, dūstant, užspringus, įkandus bitei.

Knygoje rasite patarimų, kaip grūdintis, teisingai maitintis ir mankštintis, išsamios informacijos apie vaistažoles: kaip negalavimus gydyti nuovirais, užpilais, kompresais, kokios žolės tinka vonioms, ką neštis į pirtį ir apskritai kokią pirtį rinktis. Pateikiame žinių apie kraujospūdį, cholesterolį, vitaminus, sultis, mikroelementus, gyvūnų terapiją, Tibeto pieno grybą ir kitus sveikatai naudingus dalykus.

Šis leidinys – tai stalo knyga, būtina kiekvienam, besirūpinančiam savo ir savo artimųjų sveikata.

 

„Šiuolaikinis žmogus nuolat skundžiasi laiko stygiumi, ir būtent dėl to dažnai pamiršta tai, kas svarbiausia – rūpintis savo sveikata. Garsi medikų šeima – Danguolė, Juozas ir Audrius Vasiliauskai knygoje „Ilgo gyvenimo paslaptys“ siūlo įvairius būdus, padedančius išvengti ligų, pataria, kaip tinkamai gydytis joms užpuolus. Mes esame pratę tuoj pat skubėti į vaistinę, vos tik pajaučiame gerklės perštėjimą, tačiau knygos autoriai pataria neskubėti: skyriuje „Ligų profilaktika ir pagalba“ įvairiems negalavimams siūlomi keli gydymosi būdai: pirmiausia – akupresūra (taškinis masažas), tuomet  pateikiami natūralūs augalų receptai, ir galiausiai – homeopatiniai vaistai, kurių pavadinimai taip pat yra nurodyti. Įdomu tai, kad  vaistinius preparatus gerti yra tam tinkamiausias laikas, – galvos skausmą malšinti tinkamiausias metas yra rytas, o pas stomatologą siūloma eiti po pietų – mažiau skaudės nei einant kitu metu. Pasirodo, kiekvienas meridianas („gyvybės kanalas“) turi savo „biologinį laikrodį“ – štai plaučių meridiano laikas yra tarp trečios ir penktos valandos, būtent dėl to tokiu metu dažniausiai vargina kosulys, jei susergam.

Skyriuje „Kasdienė vaistinėlė“ kiekvienas ras naudingų patarimų, ką daryti, kad jaustumės geriau, pateikiami naudingi patarimai, kaip mesti rūkyti, kada rekomenduotina eiti į pirtį, kada ir kaip reikia gerti vandenį. Autoriai pataria: „Jei norite gerti – gerkite vandenį. Jei norite numalšinti alkį – valgykite. Vis dėlto pirmiausia išgerkite vandens, nes gal tai buvo netikras alkio signalas, ypač jeigu esate linkę tukti“ (p. 261). Visų svarbiausiu dalyku autoriai įvardija saiką, kuris svarbus dar nuo antikos laikų: Aristotelis jį įvardijo kaip vieną didžiausių dorybių. Deja, dažnai jį pamirštame, ir pasekmės tampa neišvengiamos: antsvoris – viena mūsų amžiaus problemų. Šioje knygoje randame patarimų, kaip išvengti nutukimo, įvardijami svarbiausi trys dalykai – „noras, pasiryžimas ir valia“ (p. 192). Šis trio, matyt, galėtų mums padėti pasiekti bet kurį tikslą: tiek mesti rūkyti, tiek pradėti praktikuoti sveikesnį gyvenimo būdą.

Kartais iš tiesų persistengiame vartodami vaistus, kurių pilnos vaistinės: jų atsiranda vis naujesnių, vis „geresnių“, tačiau dažnai nesusimąstome, kad galime gydytis natūraliais produktais. Kyla klausimas: kam „išradinėti dviratį“, kai jis jau seniai išrastas? Skyriuje „Sveikatai naudingi augalai“ rasite abėcėlės tvarka išvardytus naudingus augalus, aprašymus, kuo jie naudingi, ir mišinių bei nuovirų receptų, kurie  padės nuo įvairių negalavimų.

Šią knygą išties naudinga turėti kiekvienuose namuose tiek jaunesnės, tiek senesnės kartos atstovams. Kiekvienas ras tinkamų patarimų, kaip pašalinti sveikatos sutrikimus: pradedant sausėjančiomis akimis, ir baigiant širdies skausmais. Autoriai, rašydami knygą, rėmėsi net 58 šaltiniais, ir iš tiesų puikiai  ir sistemingai pateikė informaciją, tad, jei dar dvejojate, ką dovanoti Šv. Kalėdų proga, nedelsdami skubėkite į knygyną!

P. S.  Nepamirškite, kad sveikata – didžiausia dovana, kurią galite pasidovanoti sau tik pats.“

 

Lilė Totorytė

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 100%
    Labai vertinga knyga. Laikau ant stalo ir kiekvieną dieną po truputį skaitau, semiuosi išminties. Labai vertinu ne chemines priemones, kuriomis galima sau padėti susirgus. Šioje knygoje tokių priemonių labai daug, jos susistemintos pagal susirgimus, todėl patogu naudoti. Daug patarimų, kaip gerą sveikatų palaikyti, juk svarbu ne tik ilgiau gyventi, bet ir gyventi kokybiškai.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...