20%
20%

Iliustruotoji trumpa laiko istorija. Atnaujinta ir papildyta laida

ISBN kodas: 9789955139836, EAN kodas: 9789955139836

The Illustrated A Brief History Of Time. Apdated and expanded edition

Stephen Hawking

ISBN kodas: 9789955139836, EAN kodas: 9789955139836, SKU: 000000000002186521, Puslapių skaičius: 272, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Leidimo metai: 2021-03-31, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 26x21x2,5, Knygyne: 23.49, Vertėjas: Alina Momkauskaitė, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina
18,79 €
Knygyne
23,49 €

Sutaupote 4,70 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kas yra laikas, ar jis egzistavo prieš Didįjį sprogimą? Ar įmanomos kelionės laiku? Ar slėpiningų juodųjų skylių gali būti netoli Žemės? Kokios pasaulio paslaptys atsiskleis sukūrus Didžiojo suvienijimo teoriją? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų apie Visatą, joje vykstančius nepaprasto masto ir galios procesus atsako įžymus fizikas ir mokslo populiarinimo bestselerių autorius Stephenas Hawkingas.

Pirmiausia S. Hawkingas parašė „Trumpą laiko istoriją“, kuri buvo išversta į keturias dešimtis kalbų ir išplatinta dešimtmilijoniniu tiražu. Tačiau kai kurios knygos vietos skaitytojams galėjo pasirodyti sunkokai suprantamos. Tad Hawkingas papildė knygą daugybe vaizdingų paveikslėlių, ir taip atsirado „Iliustruotoji trumpa laiko istorija“, kuria dabar jau gali džiaugtis ir Lietuvos skaitytojai.


Apie autorių

Stephenas Hawkingas (1942—2018) trisdešimt metų dirbo Kembridžo universitete matematikos profesoriumi, pelnė daugybę garbės vardų ir apdovanojimų, vienas iš paskutiniųjų — JAV prezidento skirtas Laisvės medalis. Be mokslo darbų, jis parašė nemažai knygų, skirtų visuomenei: A Brief History of Time, Black Holes and Baby Universes and Other Essays, The Universe in a Nutshell (išversta į lietuvių kalbą — „Visata riešuto kevale“), A Briefer History of Time ir The Grand Design („Didysis projektas“ liet. k. 2011 m.).

Jo bestseleris „Visata riešuto kevale“ pelnė prestižinę Aventis premiją — buvo pripažintas geriausia 2002 metų mokslo populiarinimo knyga.

www.hawking.org.uk

Atsiliepimai

Jo sugebėjimas paaiškinti sudėtingą kosmologinę fiziką patraukia aiškumo ir sąmojingumo deriniu [...] Nepaprasta smegenų galia. 
* The New York Review of Books

Hawkingui pavyko parašyti dvi knygas vienoje — ir mielai skaitomą, populiarų pasakojimą apie laiko vaidmenį fizikoje, ir išsamią pažinimo apžvalgą [...] Juoba įdomesnis Hawkingo gebėjimas vien tik žodžiais perteikti fizikos esmę. 
* Physics Today
 
Pirmuoju mokslo populiarinimo veikalu Stephenas Hawkingas atsiskleidė kaip skaidraus aiškumo meistras [...] Sunku įsivaizduoti kitą mūsų amžininką, kuris galėtų aiškiau išdėstyti tokius matematiškai sudėtingus dalykus. 
* Chicago Tribune
 
Meistriška santrauka to, ką dabar fizikai galvoja apie pasaulio susidarymą ir vystymąsi. 
* The Wall Street Journal
 
Ši knyga sujungia vaikišką nuostabą ir genijaus intelektą. Mes keliaujame į Hawkingo visatą žavėdamiesi jo minties stebuklu. 
* The Sunday Times (London)
 
Garsusis fizikas teoretikas, geriausiai žinomas juodųjų skylių tyrinėjimais [...] pasirodo esąs toks pat geras rašytojas kaip ir matematikas [...] Turime bene išskirtinai geriausią knygą apie astrofiziką, prieinamą paprastam skaitytojui. Ačiū tau, daktare Hawkingai! 
* Booklist
 
Nuotaikingas ir intriguojantis [...] Hawkingas aiškiai pasižymi įgimtu mokytojo talentu — lengvu geraširdišku humoru ir gebėjimu labai sudėtingus teiginius iliustruoti gerai suprantamomis analogijomis iš kasdienio gyvenimo. 
* The New York Times
 
Žavu ir suprantama [...] suteikia plačiajam skaitytojui galimybę pasisemti žinių tiesiai iš mokslo šaltinio gelmių [...] Džiuginančio spindesio knyga. 
* The New Yorker
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...