25%
25%

Imperatorienė Sisi

THE ACCIDENTAL EMPRESS

Allison Pataki

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 15)

EAN kodas: 9786090135488, ISBN kodas: 9786090135488, SKU: 000000000001111374, Puslapių skaičius: 512, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-12-20, Formatas: 23,5x14,3x3,4, Knygyne: 21.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Dalia Zaikauskienė

Ypatinga kaina 16,04 € Knygyne 21,39 €

Sutaupote 5,35 € (25%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Meilė pakreipia istorijos vagą...
Pranciškus Juozapas Habsburgas daugiatautės Austrijos imperijos valdovu tampa 1848 m., kai per Europą ritasi revoliucijų banga. Nuslopinęs maištus Vengrijoje ir Italijoje, jis perima sostą iš silpno dėdės. Įtakingiausias Pranciškaus Juozapo patarėjas – jo motina erchercogienė Sofija kuri nuo pat vaikystės ruošė sūnų imperatoriaus vaidmeniui. Po pasikėsinimo į Pranciškų, ji nusprendžia, kad sūnus turi kuo greičiau vesti, ir parenka jam nuotaką.
Nevaržomos dvasios penkiolikametė Bavarijos kunigaikštytė Elžbieta, kitaip Sisi, su vyresniąja seserimi Elena, jaunojo imperatoriaus sužadėtine, keliauja į Habsburgų dvarą. Bet ten Sisi iškyla netikėta dilema: ji netyčia pamilsta sesers sužadėtinį ir pavergia jo širdį. Pranciškus Juozapas atsisako įsipareigojimo Elenai ir paskelbia apie ketinimą vesti Sisi.
Pasodinta į labiausiai Europoje intrigomis apipinto imperatoriškojo dvaro sostą, Sisi  stengiasi pelnyti ir išsaugoti vyro, pavaldinių bei pasaulio meilę, bet apleidžia savo politines ir šeimines priedermes...
Allison Pataki romane „Imperatorienė Sisi“ pateikia gausybę to meto istorinių detalių ir sukuria sudėtingų bei spalvingų veikėjų galeriją. Tai puiki galimybė pažvelgti į vienos įdomiausių Europos istorijoje karališkosios šeimos gyvenimą, kitokioje šviesoje pamatyti didingą, auksu spindintį Habsburgų dvarą ir 19 a. grožio etalonu laikomą ekscentriškąją imperatorienę Sisi.
Allison Pataki neria į istorijos gelmę ir iškelia veikėją, kuri nėra vien brangakmenis imperijos karūnoje – tai spalvinga, sudėtinga asmenybė, kurios gyvenimo istorija suteikia progą į istorinius įvykius pažvelgti iš visai kitokios perspektyvos. Sumaniai parašyta, įdomi, kupina išdavysčių, intrigų ir meilės, „Imperatorienė Sisi“ prikaustė mano dėmesį nuo pat pirmųjų puslapių.


Lee Woodruff, populiari New York Times autorė


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 15)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai mėgstu istorines knygas!šita istorijalabai patiko!
 2. 100%
  Tai su gožinės literatūros laisve apipinti istorijos faktai. Apie Sisi daug teko girdėti kelionėse ir labai magėjo pažiūrėti, kaip tai gula į romaną. Beveik vaikai Elžbieta ir Pranciškus tapę Imperatoriais sunkiai tai sugebėjo išlaikyti santuokoje. Jis niekada nepriklausė jai visiškai. Sisi jį dalijosi su jo motina, su Imperija, visada, nuo santuokos pradžios. Nebeliko jausmų, koks skirtumas, kad nebeliko ir jo kūno, kuriuo mėgaujasi jo meilužės. Ir per šimtmečius aktuali Anytos ir Marčios problema. O Sisi nepriklausoma, laisvos sielos moteris, jausminga romantikė, ne tik nesubrendusi ir nepasirengusi vaidmeniui - tam netiko ir jos būdas. Iki sutinkant Andrašį, su kuriuo ją siejo stiprus emocinis ir intelektinis ryšys, iki pamilstant Vengriją, kurioje ji pražydo savo galia, savo įtaka, kur pasiekė fizinės sveikatos ir grožio viršūnę. Labai sužavėjo stipriai išreikšta Pranciškaus Sisi "paleidimo" scena. Supratimas, išgyvenimai, pagarba ir dar likusi meilė. Panašu, kad bus tęsinys.
 3. 100%
  Labai patiko ši knyga, esu šio žanro gerbėja. Lengvai skaitėsi, be galo įdomus buvo rūmų gyvenimas ir intrigos, labai charakteringi knygos herojai, ši knyga paskatino paieškoti daugiau informacijos apie SISI biografiją. Drąsiai rekomenduoju istorinių romanų gerbėjams.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...