20%
20%

Imperatorienė Sisi

THE ACCIDENTAL EMPRESS

Allison Pataki

Vertinimas nėra galimas:
92% of 100
(įvertinimai 13)

EAN kodas: 9786090135488, ISBN kodas: 9786090135488, SKU: 000000000001111374, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 512, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-12-20, Formatas: 23,5x14,3x3,4, Knygyne: 21.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Dalia Zaikauskienė

Ypatinga kaina 17,11 €
Knygyne 21,39 €

Sutaupote 4,28 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Meilė pakreipia istorijos vagą...
Pranciškus Juozapas Habsburgas daugiatautės Austrijos imperijos valdovu tampa 1848 m., kai per Europą ritasi revoliucijų banga. Nuslopinęs maištus Vengrijoje ir Italijoje, jis perima sostą iš silpno dėdės. Įtakingiausias Pranciškaus Juozapo patarėjas – jo motina erchercogienė Sofija kuri nuo pat vaikystės ruošė sūnų imperatoriaus vaidmeniui. Po pasikėsinimo į Pranciškų, ji nusprendžia, kad sūnus turi kuo greičiau vesti, ir parenka jam nuotaką.
Nevaržomos dvasios penkiolikametė Bavarijos kunigaikštytė Elžbieta, kitaip Sisi, su vyresniąja seserimi Elena, jaunojo imperatoriaus sužadėtine, keliauja į Habsburgų dvarą. Bet ten Sisi iškyla netikėta dilema: ji netyčia pamilsta sesers sužadėtinį ir pavergia jo širdį. Pranciškus Juozapas atsisako įsipareigojimo Elenai ir paskelbia apie ketinimą vesti Sisi.
Pasodinta į labiausiai Europoje intrigomis apipinto imperatoriškojo dvaro sostą, Sisi  stengiasi pelnyti ir išsaugoti vyro, pavaldinių bei pasaulio meilę, bet apleidžia savo politines ir šeimines priedermes...
Allison Pataki romane „Imperatorienė Sisi“ pateikia gausybę to meto istorinių detalių ir sukuria sudėtingų bei spalvingų veikėjų galeriją. Tai puiki galimybė pažvelgti į vienos įdomiausių Europos istorijoje karališkosios šeimos gyvenimą, kitokioje šviesoje pamatyti didingą, auksu spindintį Habsburgų dvarą ir 19 a. grožio etalonu laikomą ekscentriškąją imperatorienę Sisi.
Allison Pataki neria į istorijos gelmę ir iškelia veikėją, kuri nėra vien brangakmenis imperijos karūnoje – tai spalvinga, sudėtinga asmenybė, kurios gyvenimo istorija suteikia progą į istorinius įvykius pažvelgti iš visai kitokios perspektyvos. Sumaniai parašyta, įdomi, kupina išdavysčių, intrigų ir meilės, „Imperatorienė Sisi“ prikaustė mano dėmesį nuo pat pirmųjų puslapių.


Lee Woodruff, populiari New York Times autorė


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 13)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko ši knyga, esu šio žanro gerbėja. Lengvai skaitėsi, be galo įdomus buvo rūmų gyvenimas ir intrigos, labai charakteringi knygos herojai, ši knyga paskatino paieškoti daugiau informacijos apie SISI biografiją. Drąsiai rekomenduoju istorinių romanų gerbėjams.
 2. 100%
  Labai patiko! Knyga is serijos "negali atsitraukti".
 3. 100%
  Nuostabi, pribloškianti ir prikaustanti dėmesį istorija nuo pat pirmų knygos puslapių apie jauną moterį, kuri kovoja už save, savo šeimą ir galimybę būti laiminga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()