30%
30%

Interjero ABC

Gintarė Adamonytė, Rasa Tomkienė

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002180999, EAN kodas: 9786094752742, ISBN kodas: 9786094752742, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 528, Leidimo metai: 2019-05-24, Formatas: 25x20x2,5, Knygyne: 62.99, Leidykla: Kopa AB

Ypatinga kaina 44,35 € Knygyne 62,99 €

Sutaupote 18,64 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Interjero ABC“ – praktiška ir įkvepianti knyga, skirta žmonėms, kurie domisi būsto dizainu. 

Visi šiandien norime gyventi gražiau, jaukiau ir patogiau, bet dažnai nežinome, kaip šią svajonę įgyvendinti. Viskas, ko daugeliui iš mūsų tereikia – tai koncentruotų, lengvai suprantamų ir naudingų žinių. O svarbiausia – pateikiamų viename rinkinyje ir sutaupančių valandų valandas naršymo internete. 

„Interjero ABC“ – pirmasis Lietuvoje gražių namų vadovas, į kurį sudėjome pagrindines žinias apie interjero dizainą. Jį skaitydami ne tik gausite praktiškų patarimų, kaip patiems susikurti namus, bet ir sužinosite, kaip pasirengti profesionaliam susitikimui su architektu, interjero dizaineriu ar dekoratoriumi. 

Knygos puslapiuose taip pat rasite vertingų žinių ir įžvalgų, kuriomis pasidalijo Lietuvoje žinomi architektūros, interjero dizaino bei kitų sričių profesionalai. Už tai, kad prisidėjo prie šios unikalios knygos kūrimo, dėkojame: 
Ryčiui Mikulioniui, Rimgaudui Kunstmonui, Justei Žibūdienei, Ignui Rėksniui, Rasai Kamarauskaitei-Dapšienei, Viliui Kavaliauskui, Volandai Raupelytei-Chailovai, Raimundui Skurdeniui, Karolinai Čirbaitei, Eglei Dūdonei, Agnei Povilonytei, Rimai Rūtalienei, Tatjanai Sprainaitei, Rasai Blažienei, Linui Kairaičiui, Vainetai Orantienei, Kristinai Lastauskaitei-Pundei. 
Racionalioji, konstruktyvioji knygos dalis jus supažindins su būsto erdvių specifika, planais ir išmaniosiomis technologijomis, o emocinė pakvies į įspūdingo, dinamiško interjero stiliaus, spalvų, apšvietimo bei dekoro idėjų pasaulį. 

Versdami šiuos gausiai iliustruotus puslapius, jūs augsite palaipsniui, kol galiausiai suprasite, kad būsto kūrimo procesas turi aiškią schemą. Vadovaudamiesi ja, galėsite įgyvendinti visus savo sumanymus. Tačiau, prieš imdamiesi realių darbų, nepamirškite, kad interjeras – kur kas daugiau nei gražiai įrengti namai. Tai – tiesioginis jūsų asmenybės atspindys, išryškinantis pomėgius, gyvenimo būdą ir vidinę filosofiją. Taigi, investuodami į šį procesą daugiau savęs, pajėgsite kurti stebuklus! 

Būkite drąsūs ir nebijokite svajoti: net pačios netikėčiausios idėjos gali tapti realybe! 
Rasa Tomkienė, Gintarė Adamonytė
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Šaunuolės autorės surinkusios tiek daug naudingos informacijos į vieną knygą. Rekomenduoju!
  2. 20%
    Gal butu galima pavartyti ja pries perkant. Kaina visdelto 45 eur, o knygynai uždaryti :(
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...