20%
20%

Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys

Aurimas Levickas, Jurijus Clavas

EAN kodas: 9786094373749, ISBN kodas: 9786094373749, SKU: 000000000002177303, Puslapių skaičius: 226, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2018-08-03, Formatas: 22x15x1,8, Knygyne: 16.99, Leidykla: Eugrimas UAB

Ypatinga kaina 13,59 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 3,40 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Investicijos į nekilnojamąjį turtą tikrai yra vienos iš pelningiausių, tačiau ši veikla turi nemažai subtilybių ir strategijų, apie kurias daugelis investuotojų linkę nutylėti. Ši knyga pateiks malonių staigmenų. Jos autoriai Jurijus ir Aurimas nusprendė atvirai pasidalyti sukaupta patirtimi su kiekvienu, ieškančiu patikimo vedlio sudėtinguose NT labirintuose ir trokštančiu pažinti dar daugiau šio verslo paslapčių.
Vyrauja nuomonė, kad investavimas į NT reikalauja didelio pradinio kapitalo ir nėra skirtas paprastiems mirtingiesiems. Tuo buvo įsitikinę ir knygos autoriai, kol nepradėjo investuoti. O su patirtimi atėjo ir supratimas, jog, norint užsiimti šia investavimo forma, nereikia turėti didelio kapitalo, tačiau būtina sukaupti nemažai žinių. „Mūsų tikslas – šių žinių suteikti“, – teigia knygos autoriai. 

Taigi šioje knygoje jūs:
susipažinkite su investavimu į NT ir sužinosite, nuo ko pradėti;
išmoksite rasti sandorių už žemesnę nei rinkos kainą; 
rasite būdų, kaip galima nesudėtingai pakelti NT vertę; 
sužinosite, kaip gauti 30 % ir dar didesnę grąžą iš investicijų į NT; 
susipažinsite su strategijomis, kaip susikurti pasyviųjų pajamų srautą, viršijantį jūsų mėnesines pajamas.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Į šią knygą sudėjome daug praktinių pavyzdžių iš mūsų pačių, mūsų mokinių ir partnerių patirties. Tikime, kad ši neįkainojama informacija bus įdomi ir naudinga tiek norintiems pradėti investuoti į NT, tiek jau turintiems investavimo patirties.
Knygos autoriai
Jurijus Clavas ir Aurimas Levickas
Verslininkai, investuotojai ir finansinio raštingumo treneriai

Ši knyga – labai praktiškų ir požiūrį keičiančių patarimų ir strategijų rinkinys. Tikros autorių istorijos leis ne tik geriau suprasti sėkmingo investavimo į nekilnojamąjį turtą principus, bet ir parodys, kaip visa tai pritaikyti praktikoje. Labai rekomenduoju šią knygą. Joje aprašomos idėjos man padėjo sėkmingai sukurti nekilnojamojo turto investicinius aktyvus, generuojančius nuo 9 iki 16 % investicinę grąžą.

Mindaugas Grajauskas, 
mokymų treneris ir investuotojas, knygos „Ko niekada neišgirsite iš bankininko“ autorius

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...