Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
Naujiena klube

Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje

Et tu trouveras le trésor qui dort en toi

Laurent Gounelle

Iš prancūzų k. vertė Lina Perkauskytė,

248 p., kietas virš.,

23,5x14,3x2,2 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090129111,

Prekės kodas 9786090129111.

Klubo kaina:
11,26
Knygyne:
12,79
Sutaupote:
1,53  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Supindamas populiariąją psichologiją ir įtraukiantį siužetą, Laurent Gounelle  padeda skaitytojams pažinti ir tobulinti save. Jo knygos keičia gyvenimus ir likimus.

Alisos geriausias vaikystės draugas Žeremis pasirinko kunigo kelią, tačiau dabar abejoja savimi, nes vis mažiau žmonių užsuka į Dievo namus. Kadaise jis labai padėjo Alisai po jos motinos mirties. Dabar, matydama bičiulio kančias, Alisa nusprendžia padėti jam.

Įtikinusi Žeremį leisti jai bent pabandyti, pragmatikė Alisa su užsidegimu puola į jai visiškai nepažįstamą pasaulį. Kasdien vis labiau gilindamasi į bičiulio kasdienybę, darbus ir religiją apskritai, moteris, savo pačios nuostabai, atranda daugybę nepažintų dalykų, tiesų ir dvasinių turtų. Atsivėrus naujiems įspūdžiams, pamažu ima keistis ir Alisos supratimas apie džiaugsmą, laimę bei visavertį gyvenimą.

„Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje“ – lietuvių itin pamėgto  bestselerio „Dievas visada keliauja incognito“ autoriaus knyga. Jo kūriniai išversti į daugybę kalbų ir parduodami milijoniniais tiražais. 
 
Naujas bestselerio „Dievas visada keliauja incognito“, autoriaus romanas Naujas bestselerio „Dievas visada keliauja incognito“, autoriaus romanas35-erių metų Alisa yra laimingai ištekėjusi moteris, dirbanti mylimą darbą. Jos įmonė padeda užsakovams susidoroti su įvairiausiomis krizėmis ir spręsti viešųjų ryšių problemas. Džeremis – jos geriausias draugas nuo pat vaikystės, pasirinkęs kunigo kelią, tačiau dabar abejojantis savimi, nes vis mažiau žmonių užsuka į Dievo namus. Kažkada Džeremis labai padėjo Alisai po jos motinos mirties. Dabar, matydama bičiulio kančias, Alisa nusprendžia padėti jam. Juk, žiūrint plačiau, žmonių trūkumas bažnyčioje yra ir viešųjų ryšių problema. Įtikinusi Džeremį leisti jai bent pabandyti, pragmatikė Alisa su užsidegimu puola į jai visiškai nepažįstamą pasaulį. Kasdien vis labiau gilindamasi į savo bičiulio kasdienybę, darbus ir religiją apskritai, moteris savo pačios nuostabai atranda daugybę nepažintų dalykų, tiesų ir dvasinių turtų. Atsivėrus naujiems įspūdžiams, pamažu ima keistis ir Alisos supratimas apie džiaugsmą, laimę bei pilnavertį gyvenimą.Patiks, jei patkiko ankstesn4 autoriaus knyga Dievas visada keliauja incognito Jei kas nors nepavyksta, nereiškia, kad apsijuokei.Menka savivertė mums neleidžia naudotis savo vidiniais ištekliais. Išmokti save mylėti labai naudinga. Tai pats svarbiausias dalykas. Knygų klubas
Daugiau nei 23 šalyse skaitytojų pripažintas bestselerių rašytojas, knygų „Dievas visada keliauja inkognito“ ir „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ autorius. Nuo keturiolikos metų keliavęs po pasaulį, vėliau studijavęs humanitarinius mokslus Kalifornijos universitete, Laurent Gounelle savo patirtį ir žinias perduoda skaitytojams – jo knygose nagrinėjamos problemos aktualios kiekvienam skaitytojui, o paprasta autoriaus stilistika daro jo knygas lengvai suprantamas. Knygų klubas

 

 

Apie Laurent Gounelle

Daugiau nei 23 šalyse skaitytojų pripažintas bestselerių rašytojas, knygų „Dievas visada keliauja inkognito“ ir „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ autorius. Nuo keturiolikos metų keliavęs po pasaulį, vėliau studijavęs humanitarinius mokslus Kalifornijos universitete, Laurent Gounelle savo patirtį ir žinias perduoda skaitytojams – jo knygose nagrinėjamos problemos aktualios kiekvienam skaitytojui, o paprasta autoriaus stilistika daro jo knygas lengvai suprantamas.
Supindamas populiariąją psichologiją ir įtraukiantį siužetą, prancūzas Laurent Gounelle stengiasi padėti savo skaitytojams atrasti kelią į laimingą gyvenimą.

Komentaras