Ir aidėjo kalnai

ISBN kodas: 9789955134015, EAN kodas: 9789955134015

And the Mountains Echoed

Khaled Hosseini

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 28)
Nominuota!

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002154204, ISBN kodas: 9789955134015, EAN kodas: 9789955134015, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 400, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Leidimo metai: 2013-11-04, Formatas: 22x15x3,4, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Jonas Čeponis

Ypatinga kaina
9,59 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Emocingas, provokuojantis ir nepamirštamas romanas apie tai, kaip mes mylime, kaip rūpinamės vienas kitu ir kaip mūsų pasirinkti sprendimai atsišaukia per kartų kartas.

Platus apimtimi ir veiksmo geografija, išmintingai ir jautriai parašytas romanas „Ir aidėjo kalnai“ giliai jaudina, įtraukia ir parodo, kad Khaledas Hosseinis gerai supranta saitus, nubrėžiančius ir formuojančius mūsų gyvenimą, ir ką reiškia būti žmogiškam.

Romanas prasideda skaudžia dviejų motiną praradusių vaikų Afganistano kaime. Trejų metukų Pari vyresnysis brolis Abdula – labiau motina nei brolis, o dešimtmečiui Abdulai sesutė Pari yra viskas, ką jis turi. Kas jiems nutinka – ir kaip dideliais ir mažais dalykais visa tai aidi per daugelio žmonių likimus, – įrodo moralės gyvenime svarbą. Daugelį žmonių kartų aprėpiančiame romane, kuris pasakoja apie tėvus ir vaikus, apie brolius ir seseris, gimines ir globėjus, Hosseinis visokeriopai tyrinėja, kaip šeimos nariai myli, žeidžia, išduoda, gerbia ir aukojasi vienas dėl kito, ir kaip dažnai mus nustebina artimiausių žmonių poelgiai.

Persmelktas tos pačios stebėtinos prigimtinės nuojautos ir subtilios įžvalgos, dėl kurių „Bėgantis paskui aitvarą“ ir „Tūkstantis saulių skaisčių“ yra tokie nuostabūs, romanas „Ir aidėjo kalnai“ dar kartą parodo, kad Khaledas Hosseinis yra puikus rašytojas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 28)
TOP komentarai
 1. 100%
  LAAAABAI! Netikėtai, mįslingai atskleidžiama istorija, daug erdvės pamąstymas... kitokios kultūros pažinimas.
 2. 100%
  Tai jau trečia šio rašytojo skaityta knyga. Manyčiau, jog visgi tūkstantis saulių skaisčių ir Bėgantis paskui aitvarą patiko šiek tiek labiau, tačiau šioje knygoje rašytojas ir toliau plėtoja savo "taip kaip gyvenime" temą, su sunkiomis istorijomis ir be Holivudinių pagražinimų. Rekomenduočiau tiems, kuriems patinka rimtos knygos apie įvairias gyvenimiškas istorijas ir ryšius tarp žmonių, kurie knygoje puikiai atskleidžiami.
 3. 100%
  Labai gera, kaip ir kitos šio autoriaus knygos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...