50%
50%

Ir kaip ji viską ištveria?

HOW HARD CAN IT BE?

Allison Pearson

Vertinimas nėra galimas:
73% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090135785, ISBN kodas: 9786090135785, SKU: 000000000001111522, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 464, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-02-01, Formatas: 23,5x14,3x3,2, Knygyne: 16.49, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė

Ypatinga kaina 8,24 €
Knygyne 16,49 €

Sutaupote 8,25 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Pirmas Allison Pearson romanas „Ir kaip ji viską suspėja?“ tapo tarptautiniu bestseleriu, buvo išleistas 4 mln. egzempliorių tiražu, pagal jį sukurtas filmas. Oprah Winfrey pavadino šią knygą dirbančios moters Biblija.
 
Išsikėlusi šį tikslą nusprendžiau, kad manoji pusamžio sukaktis bus sutikta ramiai, be jokių linksmybių. Nerodysiu mane apėmusio siaubo. Susikaupusi trauksiu jos link, vengdama staigių posūkių ir kelio duobių.
Toks buvo sumanymas...
 
Keitė Redi skaičiuoja dienas iki penkiasdešimtojo gimtadienio, kankinama hormonų audrų ir turinti vyrą, kuris patiria vidurio amžiaus krizę. Ji reikalinga savo vaikams paaugliams, nors šie su ja nesišneka, mamai ir ligotiems nesavarankiškiems uošviams. Dažnai jaučiasi atsidūrusi sumuštinio viduryje, o šiaip nė sumuštinio negali sau leisti, nes skaičiuoja kalorijas.
Po ilgos pertraukos moteris grįžta į darbą, deja, Londono finansų sektoriui... ji paprasčiausiai per sena. Nors problemos tokio dydžio kaip tas dangoraižis, kuriame dirba Keitė, ji neketina pasiduoti. Bet pasirodžius jos buvusiam klientui ir mylimajam Džekui, viskas dar labiau komplikuojasi.
 
„Ir kaip ji viską ištveria?“ – nuostabi istorija įvairaus amžiaus skaitytojams. Pasitelkdama sąmojį, išmintį ir nuoširdumą, Allison Pearson moko, kaip svarbu išlikti savimi gyvenimo lenktynėse. Versdami lapą po lapo pajusite, kad kiekviename mūsų glūdi Keitė Redi.
„Ji mane prajuokino, privertė gūžtis, suvirpino širdį ir išspaudė ašarą!“ Sophie Kinsella

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuotaikinga ir labai realistiška knyga
 2. 80%
  Nuotaikinga ir realistiška knyga apie moterį kuriai netrukus sues 50 metų. Skaitėsi labai lengvai, manau šią knygą dar kartą perskaitysiu kai turėsiu savo vaikų, būsiu pasiekusi panašų amžių, tuomet galėsiu labiau suprasti autorę ir ją ištinkančias problemas. Rekomenduoju vyresnėms moterims.
 3. 40%
  Kupinas savigailos, kaltes jausmo, nepastikejimo savim ir savo moteriskumu issamus menopauzes vadovelis. Heroje mausto visi kas tik netingi-vaikai, vyras, uosviai, buve klasiokai ir t.t. o ji isdidziai nesa kaltes nasta (primena lietuves). Juokingi momentai persipina su gailesciu herojei, rekomenduoju toms kurios nori pasijusti mazesnem nevykelem nei autore
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...