20%
20%
Nauja
Nauja

Ir tada jie išplaukė

ISBN kodas: 9786094665776, EAN kodas: 9786094665776

Asta Jolanta Miškinytė

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002187463, ISBN kodas: 9786094665776, EAN kodas: 9786094665776, Puslapių skaičius: 208, Leidimo metai: 2021-07-13, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 22,1x14,7x2,2, Knygyne: 15.49, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina
12,39 €
Knygyne Kauno Centrinis knygynas. Kaina tikrinta 2021-09-09
15,49 €

Sutaupote 3,10 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kas toliau? Parsiveš ją namo? Mažiausiai norėjo, kad kas nors svetimas užimtų nors ir menkiausią dalį jo namų erdvės. Seniai gyveno vienas ir dalintis jau buvo atpratęs.

Asta Jolanta Miškinytė – romanų „Bitlas, Ana Orka ir aš", „Kasios K. asmeninis gyvenimas" bei radijo pjesės „Mama, aš tave myliu" autorė. Jos kūrybos ypatumas – dėmesys paprastų žmonių likimams, pasakojimo aistra ir atvirumas. Anot skaitytojų, tai knygos apie tikrą, nenudailintą šiandieną, painius santykius šeimose, skausmą, tačiau visada įžiebiančios kitokio gyvenimo viltį. Jose  nesunku atpažinti savo aplinką, o gal net patį save.

Naujas A. J. Miškinytės romanas „Ir tada jie išplaukė" – užsimezgusios meilės, atgimstančių jausmų istorija. Pagrindiniai veikėjai – Vyras ir Moteris. Jie neturi vardų. Pasak autorės, „Pavadinkit juos kaip norit, nes tai gali būti bet kuris iš jūsų...“ Vyro ir moters likimai, statusas visuomenėje skirtingi, bet užgesę gyvenimai vienija juos. Beviltiškoje padėtyje atsidūrusi moteris, kurios respektabilus gyvenimas (ji mero žmona) tampa nebepakeliamas, ir gyvenimo vėtytas ir mėtytas karo veiksmų dalyvis, nebesitikintis iš gyvenimo visiškai nieko. Jų praeities istorijos skleidžiasi iš lėto gimstančių, dar nepatirtų jausmų fone. Kaip ir kada jie priims esminį sprendimą? Ir kokią kainą teks mokėti už prisikėlimą?

„Tai istorija apie meilę, kurios niekas nesitikėjo. Apie drąsą palikti įprastą krantą. Apie savo žmogiškosios vertės suvokimą ir apsimetinėjimo beprasmybę. Linkiu ryžto išplaukti, jei saugiame uoste nesi laimingas. Tai istorija apie baimės keistis nugalėjimą", – sako autorė.
.  

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Nors tikrai nedažnai šitai galiu pasakyti apie perskaitytą knygą, ši knyga neabejotinai nusipelno apibūdinimo – tobula. Ji man priminė besiskleidžiantį, nuostabų gėlės žiedą. Pradžioje buvo tik stagaras, toks pats kaip ir kiti, tarsi nieko ypatingo, tačiau vėliau užaugo pumpuras ir jis ėmė skleistis. Skleidėsi ilgai, kol galiausiai išsiskleidė neįtikėtino grožio žiedas, toks, kurį pamačius norisi verkti iš gerumo. Toks, kuris atveria širdį ir imi tikėti, kad viskas yra kaip turi būti, viskas vyksta tam, kad mūsų širdys atsivertų. O pabaiga – taip pat, nepaprasta. Ir taip, ši knygą apie meilę. Tą, tikrają. Ir apie jausmus, ir apie gyvenimą. Ir apie Moterį ir Vyrą, kurie „galėtų būti bet kuris iš jūsų“...
    Perskaičiusi šią knygą verkiau. Tomis šviesiomis, geromis ašaromis. Būtinai skaitysiu ją ir antrą kartą. Nuostabi, nuostabi knyga, jei norite nuskaidrėti ir pajusti tikrą jausmą – rekomenduoju.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...