20%
20%

Ir tada suprasi, kur slypi tavo laimė

Tu comprendras quand tu seras plus grande

Virginie Grimaldi

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 6)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094791307, ISBN kodas: 9786094791307, SKU: 000000000002178159, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 400, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Leidimo metai: 2018-10-11, Formatas: 21x14,5x3,3, Knygyne: 16.39, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Lina Perkauskytė

Ypatinga kaina 13,11 €
Knygyne 16,39 €

Sutaupote 3,28 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Galbūt laimę mes randam pačiose keisčiausiose vietose, kai to tikimės mažiausiai?

Ne, Žiulija tikrai nebėga nuo ją užgriuvusių nelaimių. Jai tik reikia įkvėpti gryno oro ir išbraukti kelis ne itin sėkmingus gyvenimo mėnesius. Ilgai nesvarsčiusi, ji duria pirštu į pirmą pasitaikiusį darbo skelbimą – ir šurmuliuojantį gyvenimą Paryžiuje netrukus pakeičia psichologės darbas senelių namuose prie Atlanto vandenyno.
„Sveika atvykusi į „Eglūnus“. Gal dabar taip neatrodo, bet čia tu būsi laiminga!“
Vos įžengusi į senelių namus ji ima tuo rimtai abejoti. Gal vis dėlto tai nebuvo geriausias pasirinkimas? Kas gi jai gali čia patikti? Tačiau kasdien bendraudama su „Eglūnų“ gyventojais Žiulija ima suprasti, kad už šypsenų ir juokų slypi trapios istorijos, nuslėpti jausmai, sudaužytos širdys, dar neišsipildę norai ir, nepaisant visko, niekad neišblėstantis noras džiaugtis gyvenimu.
Šmaikščiai ir tarsi neįpareigojančiai pasakojama Žiulijos istorija verčia susimąstyti, kas šiame gyvenime mums brangiausia, ir ieškoti atsakymo į taip visiems rūpimą klausimą: kurgi slypi ta tikroji laimė? Ar nepamiršome mylėti, o ne tik meilę imti iš kitų? 

„Odė gyvenimui ir džiaugsmui“
Netgalley
Virginie Grimaldi (Viržiny Grimaldi, g. 1977) gimė ir augo Prancūzijoje, netoli Bordo. Kiek save pamena, visada norėjo būti rašytoja. Pirmąjį romaną apie meilę, jūrą ir net per 30 puslapių išsitęsusį saulėlydį parašė matematikos sąsiuvinyje būdama aštuonerių. Romanas „Ir tada suprasi, kur slypi tavo laimė“ vos pasirodęs tapo bestseleriu.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. Jurgita
  100%
  Atvykusi į dirbti į senelių namus "Eglūnai" Žiulija tikisi atrasti ramybę bei geriau suvokti save. Tačiau čia ji atranda daug daugiau: draugystę, pasitikėjimą ir kitus žmones. Kartais seni žmonės labiau įvertina gyvenimą, nes "dažnai tik į gyvenimo pabaigą suvokiame gyvenimo vertę". "Gyvenimas - tai dabartis. Čia ir dabar. Iš vakarykštės dienos reikia pasiimti tik teigiamus dalykus. Iš rytdienos nereikia nieko tikėtis. Praeities nepakeisi, ateities nesužinosi". Knygoje gausu pamąstymų apie gyvenimą, kurie priverčia susimąstyti.
 2. Danguolė
  100%
  Labai patiko. Ir tai buvo netikėta :) Knygoje rimti dalykai pasakojami šmaikščiai, tačiau tai nesumažina jų svarbos. Daug išminties, kuria turėtume remtis ir branginti kiekvieną gyvenimo minutę.
 3. Justina
  100%
  Turbūt geriausia šiais metais skaityta knyga. Šiaip kritiškai žiūriu į visus motyvacinius romanus, kupinus patarimų, kaip gyventi, ką daryti ir pan. Bet ši knyga nesukėlė jokios atmetimo reakcijos. Verčiant puslapį po puslapio, knyga vis labiau įtraukė, o šypseną veide keitė besikaupiančios ašaros akyse. Tikrai, labai daug kartų buvo graudu, jautru. Bet knyga palieka labai šiltą jausmą, priverčia susimąstyti ir vertinti kasdienybę, nes tai yra geriausia, ką mes galime turėti :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()