20%
20%

Ir tada suprasi, kur slypi tavo laimė

Tu comprendras quand tu seras plus grande

Virginie Grimaldi

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002178159, EAN kodas: 9786094791307, ISBN kodas: 9786094791307, Leidimo metai: 2018-10-11, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Puslapių skaičius: 400, Formatas: 21x14,5x3,3, Knygyne: 15.59, Vertėjas: Lina Perkauskytė, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina 12,47 €
Knygyne 15,59 €

Sutaupote 3,12 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Galbūt laimę mes randam pačiose keisčiausiose vietose, kai to tikimės mažiausiai?

Ne, Žiulija tikrai nebėga nuo ją užgriuvusių nelaimių. Jai tik reikia įkvėpti gryno oro ir išbraukti kelis ne itin sėkmingus gyvenimo mėnesius. Ilgai nesvarsčiusi, ji duria pirštu į pirmą pasitaikiusį darbo skelbimą – ir šurmuliuojantį gyvenimą Paryžiuje netrukus pakeičia psichologės darbas senelių namuose prie Atlanto vandenyno.
„Sveika atvykusi į „Eglūnus“. Gal dabar taip neatrodo, bet čia tu būsi laiminga!“
Vos įžengusi į senelių namus ji ima tuo rimtai abejoti. Gal vis dėlto tai nebuvo geriausias pasirinkimas? Kas gi jai gali čia patikti? Tačiau kasdien bendraudama su „Eglūnų“ gyventojais Žiulija ima suprasti, kad už šypsenų ir juokų slypi trapios istorijos, nuslėpti jausmai, sudaužytos širdys, dar neišsipildę norai ir, nepaisant visko, niekad neišblėstantis noras džiaugtis gyvenimu.
Šmaikščiai ir tarsi neįpareigojančiai pasakojama Žiulijos istorija verčia susimąstyti, kas šiame gyvenime mums brangiausia, ir ieškoti atsakymo į taip visiems rūpimą klausimą: kurgi slypi ta tikroji laimė? Ar nepamiršome mylėti, o ne tik meilę imti iš kitų? 

„Odė gyvenimui ir džiaugsmui“
Netgalley
Virginie Grimaldi (Viržiny Grimaldi, g. 1977) gimė ir augo Prancūzijoje, netoli Bordo. Kiek save pamena, visada norėjo būti rašytoja. Pirmąjį romaną apie meilę, jūrą ir net per 30 puslapių išsitęsusį saulėlydį parašė matematikos sąsiuvinyje būdama aštuonerių. Romanas „Ir tada suprasi, kur slypi tavo laimė“ vos pasirodęs tapo bestseleriu.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. Sonata
  100%
  Labai gera knyga,kuri neapkrauna!Pilna humoro ir ašarotų akių akimirkos,pilna paprastumo gyvenime,įkvepianti ! Pirkau ją draugei dovanų,bet privalėjau perskaityti pati prieš įreikiant! Taip įtraukė !!!!
 2. Nijolė
  100%
  Tiktai perskaitęs šią knygą gali suprasti kas yra laimė. Skaitai ir negali atsiplėšti, daug gilių minčių ir pamąstymų.
 3. Dovilė
  100%
  Puiki knyga priverčianti susimąstyti, jog šiame pasaulyje esi ne vienas su savo skausmu ir vienatve.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()