18%
18%

Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje

Et tu trouveras le trésor qui dort en toi

Laurent Gounelle

Vertinimas nėra galimas:
75% of 100
(įvertinimai 28)

ISBN kodas: 9786090129111, EAN kodas: 9786090129111, SKU: 000000000001111039, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Puslapių skaičius: 248, Leidimo metai: 2017-09-01, Formatas: 23,5x14,3x2,2, Knygyne: 13.49, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Lina Perkauskytė

Ypatinga kaina 11,06 € Knygyne 13,49 €

Sutaupote 2,43 € (18%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Supindamas populiariąją psichologiją ir įtraukiantį siužetą, Laurent Gounelle  padeda skaitytojams pažinti ir tobulinti save. Jo knygos keičia gyvenimus ir likimus. 

Alisos geriausias vaikystės draugas Žeremis pasirinko kunigo kelią, tačiau dabar abejoja savimi, nes vis mažiau žmonių užsuka į Dievo namus. Kadaise jis labai padėjo Alisai po jos motinos mirties. Dabar, matydama bičiulio kančias, Alisa nusprendžia padėti jam.

Įtikinusi Žeremį leisti jai bent pabandyti, pragmatikė Alisa su užsidegimu puola į jai visiškai nepažįstamą pasaulį. Kasdien vis labiau gilindamasi į bičiulio kasdienybę, darbus ir religiją apskritai, moteris, savo pačios nuostabai, atranda daugybę nepažintų dalykų, tiesų ir dvasinių turtų. Atsivėrus naujiems įspūdžiams, pamažu ima keistis ir Alisos supratimas apie džiaugsmą, laimę bei visavertį gyvenimą.

„Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje“ – lietuvių itin pamėgto  bestselerio „Dievas visada keliauja incognito“ autoriaus knyga. Jo kūriniai išversti į daugybę kalbų ir parduodami milijoniniais tiražais.

Plačiau apie knygą skaitykite čia >>

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 28)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įtraukianti ir pamokanti, kaip kitos autoriaus knygos.
 2. 100%
  Puiki knyga, skatinanti atkreipti dėmesį į save, savo elgesį, savo ego. Skatinanti mylėti kiekvieną ir meile padėti pykstantiems.
 3. 100%
  Atrodo toks paprastas siužetas, veikli moteris, užkietėjusi ateistė Alisa nori padėti savo vaikystės draugui, kunigui Žeremiui, kuris yra neviltyje, nes į mišias ateina tik dvylika žmonių. Ji prisipažįsta:„Ką gi, hinduistai tiki Dievą, esantį žmogaus viduje, krikščionys - Dievą, esantį išorėje, o aš - nesantį niekur, nors mano ego karštai trokšta, kad hinduistai būtų teisūs“. Įdomūs jos daoizmo ir krikščionybės palyginimai, svarstoma žmogaus ego. „[...]Ego ir pasąmonė- tas pats, kas dantų pasta ir tūbelė: jeigu dantų pastą jau išspaudei, pamėgink, kad gudrus, sukišti ją atgal į tūbelę“. „Būdami kupini meilės, mylime gyvenimą, nepaisydami rūpesčių bei sunkumų, ir suvokiame, kad jie - tik priemonės, padedančios mums neprisirišti, tobulėti, pabusti. Meilė yra visa ko raktas. Pasaulio slėpinys“. Žeremis laimingas, tikintieji sugrįžo į Dievo Namus, o Alisa pasikeičia, pradeda gyventi visavertį gyvenimą. Puiki knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...