Įrodymais pagrįstas mokymas

ISBN kodas: 9789986166450, EAN kodas: 9789986166450

Evidence based teaching: a practical approach

Geoff Petty

ISBN kodas: 9789986166450, SKU: 000000000002125617, Knygos formatas: Popierinė knyga, EAN kodas: 9789986166450, Puslapių skaičius: 496, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2008-01-01, Formatas: 16,5x23,5x2,5, Leidykla: Tyto alba UAB

3,69 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Panašu, kad mokymo sistemoje kils revoliucija, taip atsitiktų ir medicinoje, jei būtų nusigręžta nuo tradicinės praktikos bei mados ir susižavėjimo ir pereita prie įrodymais pagrįstų metodų.

Pusė milijono eksperimentų tikrose klasėse atskleidė veiksmingiausius mokymo metodus. Lyginant su įprasta praktika, jie mokinių pasiekimus gali pagerinti dviem balais. Daugiau nei 50 šių geriausių mokymo metodų yra nagrinėjami šioje knygoje, o tie metodai, kai kurie nauji, kai kurie seniau žinomi:

  • gali pakelti egzaminus išlaikiusiųjų procentą 20–30 punktų;
  • yra kūrybiniai, metantys iššūkį ir labai mėgstami mokinių;
  • reikalauja, kad per pamoką mokiniai darytų daugiau..., o mokytojas mažiau!
  • „mokant intelekto“ suteikia mokiniams galimybę tobulėti.


Petty teigia, kad tik mokytojai gali vadovauti šiai įrodymais pagrįstų metodų revoliucijai, be to, jie turi tai daryti savo žingsnio sparta, kaip gairėmis remdamiesi pagrindiniu įrodymu – kas veiksmingiausia per jų pamokas.

Priimdami šį profesinį iššūkį, mokytojai turėtų tiek pat išlošti, kiek ir mokiniai. Dėl metodų, aprašytų šioje knygoje, mokymas tampa ne toks sekinantis ir įdomesnis, taip pat ir veiksmingesnis.

Ši knyga – tai jaudinančios naujos mokymo teritorijos žemėlapis.

Geoff Petty gerai žinomas dėl gebėjimo mokymosi ir mokymo klausimus paaiškinti paprastai, bet gyvai ir įkvepiančiai. Jo knyga Šiuolaikinis mokymas (Teaching Today) yra paklausiausia tarp mokytojams lavinti skirtų tekstų Didžiojoje Britanijoje, o Įrodymais pagrįstas mokymas yra šios knygos tęsinys. G. Petty yra dirbęs konsultantu daugiau nei 100 koledžų ir mokyklų bei bendradarbiavęs su visomis svarbiausiomis nacionalinio švietimo institucijomis. Mokymosi ir mokymo klausimais jis kalba visos šalies ir užsienio renginiuose. Jo darbai išversti į septynias kalbas, o interneto svetainė www.geoffpetty.com naršoma įvairiose pasaulio šalyse. Ten galite rasti papildomus šios knygos skyrius, taip pat ir kitos naudingos informacijos apie mokymosi ir mokymo metodus.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...