Nauja
Nauja
-10% su kodu: SUTAUPAU

Išdaviko žmona

ISBN kodas: 9786090153321, EAN kodas: 9786090153321

The Traitor's Wife

Allison Pataki

Vertinimas nėra galimas:
70% of 100
(įvertinimai 2)

EAN kodas: 9786090153321, ISBN kodas: 9786090153321, SKU: 000000000001113321, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 464, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-11-28, Formatas: 21,3x14,3x3,3, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Dalia Zaikauskienė

Ypatinga kaina
18,44 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jei negali laužyti taisyklių, suviliok vyrą, kuris tas taisykles kuria.


XVIII amžius, Jungtinės Amerikos Valstijos. Žymus Amerikos revoliucijos karų dalyvis, įspūdingais laimėjimais mūšio lauke pasižymėjęs karvedys generolas Benediktas Arnoldas išduoda savo ginklo brolius ir pabėga pas britus, o jo bendrininkas, Didžiosios Britanijos armijos majoras Džonas Andrė, sulaikomas ir generolo Džordžo Vašingtono įsakymu pakariamas. Tai tikra, kvapą gniaužianti istorija iš vieno ryškiausių JAV laikotarpių. Tačiau mažai kas žino, kad šioje niūrioje istorijoje buvo dar viena veikėja – žavi jauna moteris, kuri ne tik prisidėjo prie išdavystės, bet ir ją suorganizavo.

Jaunutė Pegė Šipen, žymaus ir turtingo teisėjo Edmundo Šipeno duktė, puikiai jautėsi Filadelfiją užėmusios britų okupacinės valdžios pokyliuose ir neslėpė šiltų jausmų dailiam karininkui Džonui Andrė. Kai Benedikto Arnoldo vadovaujamos amerikiečių kariuomenės pergalės privertė britus palikti Filadelfiją, Pegės ir Džono ryšys nutrūko. Ieškodama galimybių susigrąžinti populiarumą ir vėl spindėti pokyliuose, ji užmezgė santykius su Benediktu Arnoldu. Apsukusi galvą gerokai vyresniam generolui Pegė tapo jo žmona – ir sumaniai manipuliuodama savo vyro ambicijomis bei jausmais pastūmėjo JAV revoliucijos didvyrį juodžiausiai išdavystei.

Rašytoja Allison Pataki šią istoriją pasakoja žvelgdama kuklios merginos Klaros Bel akimis. Po močiutės mirties iš kaimo į Filadelfiją atvykusi Klara pateko į teisėjo Edmundo Šipeno namus ir tapo jo dukters Pegės asmenine tarnaite. Atlaikiusi nesuskaičiuojamus savo šeimininkės kaprizus ir įgijusi jos pasitikėjimą, Klara pirmoji sužinojo apie rengiamą išdavystę ir priėmė sprendimą, pakeitusį ne tik jos, bet ir už savo laisvę kovojusios Amerikos istoriją.

„Tai dar vienas nuostabus ypatingos istorinių romanų rašytojos kūrinys.“ – Mary Higgins Clark


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 80%
    Tai jau ne pirma autorės perskaityta knyga. Ši gal mažiausiai skaitėsi kaip istorinė. Kaip grožinė literatūra susikaitė gerai. Apie Arnoldo ir Pegės vaidmenį istorijoje neturėjau jokių žinių, skaitant ir pasidomėjau, tad praplėtė akiratį ir istoriniais faktais.
  2. 60%
    Pirmoji autorės knyga, kurią skaičiau. Ir tik todėl, kad buvo įdomi tema. Tiesą sakant grožinių knygų apie šį JAV periodą, beje kaip ir apie pilietinį karą, lietuvių kalba beveik nėra, na nebent senai senai išleistos D.Kuperio ar T. Main Rido. Ar patiko? Na buvo gana įdomu, bet iki galo taip ir liko neaišku, kaip po galų, tokioj jaunoj galvoj sugulė tokia idėja. Tokio epiškumo ar įsigilinimo, kaip pas Gortner, kuris be N.Gordon yra mano istorinių romanų favoritas, aišku nėra, bet iš esmės gavau, ko ir tikėjausi, gana neblogą istoriją.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...