Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-30%

Išlaisvinti stiprią moterį. Tyra Palaimintosios Motinos meilė laukinei sielai

Untie the Strong Woman

Clarissa Pinkola Estes

Iš anglų k. vertė Inga Būdvytytė,

416 p., kietas virš.,

spalv.,

iliustr.,

23,5x14,3x3,2 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090127025,

Prekės kodas 9786090127025.

Klubo kaina:
15,23
Knygyne:
21,75
Sutaupote:
6,52  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Irma
 
Nuostabi, širdį ir sielą pažadinanti, stiprybę ir meilę didinanti knyga. Nuo pirmo puslapio šiurpuliukai eina per kūną. Knyga suteikia palaikymą ir didina moterišką stiprybę. Knyga, kurios efektui nupasakoti, trūksta žodžių:)

Apie knygą

„Išlaisvinti stiprią moterį“ – tai dr. Estés kvietimas visiems šlietis prie globojančios Motinos, nesvarbu, ar ji mums pasirodo kaip Madonna, Gvadalupės Mergelė ar kuriuo kitu iš nesuskaičiuojamų pavidalų. Šiame nepamirštamame pasakojimų, maldų ir palaiminimų rinkinyje dr. Estés dalijasi:

• netikėtų stebuklų, kylančių iš purvo ir žemės, istorija – „Girtuoklis ir Ponia“

• pasipriešinimo ir vilties poema – „Gvadalupė – mergaičių grupuotės lyderė Rojuje“

• ryžtinga Motina, kuri niekuomet mūsų neapleidžia – „Nė vienas nėra pernelyg blogas, pernelyg bjaurus ir beviltiškas“

• neįveikiama meile, nesvarbu, kiek kartų mus sužeidžia – „Strėlių marškiniai“

• ta, kuri stovi dviejų pasaulių sankirtoje ir saugo mus, kai įžengiame į tamsą – „Juodoji Madona“.

 

 

FILOSOFIJOS DAKTARĖ CLARISSA PINKOLA ESTÉS

yra tarptautinį pripažinimą pelniusi mokslininkė, ne vieną apdovanojimą gavusi poetė, diplomuota jungiškosios pakraipos psichoanalitikė ir cantadora (senųjų lotynų amerikiečių pasakojimų puoselėtoja). Ji – bestseleriu tapusios knygos „Bėgančios su vilkais“.

Daugiau apie jos kūrinius ir veiklą rasite tinklalapyje clarissapinkolaestes.com

 

Knygoje „Išlaisvinti stiprią moterį“ dr. Estés kviečia jus pažinti Tyros Meilės jėgą, „kad atnaujintumėte prisiminimus apie ją arba kad pirmą kartą į jūsų širdį prasiskverbtų suvokimas apie jos kuriamus stebuklus, ryžtą ir ištvermę“.

 

 

 

„Estés sukūrė dar vieną šedevrą. Ši knyga tokia išmintinga ir įkvepianti, kad net skaitant galima pajusti Palaimintosios Motinos malonę. Esu nepaprastai dėkinga už šį lobį.“

CAROLINE MYSS, rašytoja

 

„Šiek tiek poezijos, šiek tiek prisiminimų, socialinių komentarų ir paveikiai perteiktų dvasinių tiesų – „Išlaisvinti stiprią moterį“ yra meilės giesmė Šventajai Moteriai. Turtinga kalba ir drąsus pasakojimo būdas – dr. Clarissa Pinkola Estés plačiai atveria širdies duris ir kviečia visus tokiam glaudžiam ryšiui, kokį pati palaiko su Dievu ir Motina.“

MIRABAI STARR, rašytoja

 

„Tiems, kas žino, kad pasaulio ateitis priklauso nuo Šventojo Moteriškumo: jo nepaprasto švelnumo, aistros, dieviškojo ryžto ir atkaklaus pasiaukojimo, – naujoji didinga Clarissos Pinkolos Estés knyga bus nuoširdžiausia pagalba ir nepaprasto įkvėpimo šaltinis. Clarissa Pinkola Estés turi tris nepaprastas dovanas – didžios poetės, liepsnojančios meile viskam, kas gyva, mistikės, kurios visas gyvenimas paremtas atradimais, ir ryžtingos, atjautos kupinos kovotojos už teisingumą visose srityse. Ji itin patyrusi vedlė ir Motinos paslapčių žinovė, ypač tomis akimirkomis, kai toks vadovavimas mums, kad galėtume gyventi, būtinas kaip deguonis.“

ANDREW HARVEY, rašytojas

 

„Knyga „Išlaisvinti stiprią moterį“ – tarsi išgaląstas kirvis perskrodžia širdį, Clarissa Pinkola Estés įkvepia savo Madonoms gyvybės. Šioje epinėje knygoje dr. Estés suteikia mums raktą ir įžvalgų, leidžiančių atverti Stiprios Moters paslaptis ir pažinti mūsų laikų Madoną.“

GEORGE YEPES, dailininkas  
 
Nauja bestselerio BĖGANČIOS SU VILKAIS autorės knyga. Clarissa Pinkola Estes IŠLAISVINTI STIPRIĄ MOTERĮ. Tyra Palaimintosios Motinos meilė laukinei sielai.
Clarissa Pinkola Estés kviečia jus pažinti Tyros Meilės jėgą, „kad atnaujintumėte prisiminimus apie ją arba kad pirmą kartą į jūsų širdį prasiskverbtų suvokimas apie jos kuriamus stebuklus, ryžtą ir ištvermę“. „Išlaisvinti stiprią moterį“ – tai dr. Estés kvietimas visiems šlietis prie globojančios Motinos, nesvarbu, ar ji mums pasirodo kaip Madonna, Gvadalupės Mergelė ar kuriuo kitu iš nesuskaičiuojamų pavidalų. „Šiek tiek poezijos, šiek tiek prisiminimų, socialinių komentarų ir paveikiai perteiktų dvasinių tiesų – „Išlaisvinti stiprią moterį“ yra meilės giesmė Šventajai Moteriai. Turtinga kalba ir drąsus pasakojimo būdas – dr. Clarissa Pinkola Estés plačiai atveria širdies duris ir kviečia visus tokiam glaudžiam ryšiui, kokį pati palaiko su Dievu ir Motina.“ MIRABAI STARR, rašytoja. „Knyga „Išlaisvinti stiprią moterį“ – tarsi išgaląstas kirvis perskrodžia širdį, Clarissa Pinkola Estés įkvepia savo Madonoms gyvybės. Šioje epinėje knygoje dr. Estés suteikia mums raktą ir įžvalgų, leidžiančių atverti Stiprios Moters paslaptis ir pažinti mūsų laikų Madoną.“ GEORGE YEPES, dailininkas. Lietuvoje parduota beveik 30 tūkst. egžempliorių! CLARISSA PINKOLA ESTÉS – tarptautinį pripažinimą pelniusi filosofijos daktarė, psichoanalitikė, turinti keturiasdešimties metų praktikos patirtį, bestselerio „Bėgančios su vilkais“ autorė. Už viso gyvenimo kūrybą ir darbus apdovanota Las Primeras premija. CLARISSA PINKOLA ESTÉS – tarptautinį pripažinimą pelniusi filosofijos daktarė, psichoanalitikė, turinti keturiasdešimties metų praktikos patirtį, bestselerio „Bėgančios su vilkais“ autorė. Už viso gyvenimo kūrybą ir darbus apdovanota Las Primeras premija.
Daugiau informacijos apie Clarissa Pinkola Estes

 

Komentaras