Istorija apie prarastą mergaitę

ISBN kodas: 9786090134337, EAN kodas: 9786090134337

STORIA DELLA BAMBINA PERDUTA

Elena Ferrante

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 22)

EAN kodas: 9786090134337, ISBN kodas: 9786090134337, SKU: 000000000001111169, Kalba, iš kurios versta: Italų, Puslapių skaičius: 456, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Italų, Leidimo metai: 2018-10-15, Formatas: 23,5x14,3x3,1, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Ieva Frigerio

Ypatinga kaina
13,59 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

 „Neapolietiška saga“ – italų autorės Elenos Ferrante keturių įspūdingų knygų serija, kurioje pasakojama apie daugiau nei penkis dešimtmečius trunkančią dviejų moterų – Lilos Čerulo ir Elenos Greko, užaugusių skurdžiame Neapolio kvartale, draugystę.


Pagrindinės romano veikėjos Lina (arba Lila) ir Elena (arba Lenučia) – jau subrendusios, daug išgyvenusios moterys – kilusios, kritusios ir vėl prisikėlusios. Jos abi kovojo, kad ištrūktų iš gimtojo kvartalo, konformizmo, smurto ir slegiančių ryšių kalėjimo. Elena tapo žinoma rašytoja, paliko Neapolį, ištekėjo, susilaukė dviejų dukrų, bet iš pažiūros sėkmingai susiklostęs jos gyvenimas ima byrėti. Dar labiau į šeimos ir kamoros ryšius įklimpusi Lila liko Neapolyje ir pasinėrė į visai naują kompiuterių ir programavimo verslą. Ji dar labiau nei bet kada naudojasi savo kaip įtakingos lyderės padėtimi ir slapta valdo visą galingųjų brolių Solarų kontroliuojamą kvartalą.


Šis romanas – tai istorija apie atsinaujinusią dviejų labai skirtingų moterų draugystę. Jų gyvenimai tai išsiskiria, tai vėl susijungia, jos nuolat viena kitą veikia, nutolsta ir vėl suartėja, viena kitai pavydi ir viena kita žavisi. Per daugybę gyvenimo atneštų išbandymų jiedvi atranda vis naujų savo ir viena kitos asmenybės bruožų, jų draugystė gilėja, keičiasi ir bęsta istorinių Italijos įvykių fone.


Kartu su ankstesnėmis tetralogijos dalimis – „Nuostabioji draugė“, „Naujoji pavardė“, „Apie tuos, kurie pabėga, ir tuos, kurie lieka“ – ši paskutinė baigiamoji dalis sudaro neįtikėtinai įtaigų ir sodrų kūrinį, tarptautiniu mastu pripažintą kaip vieną reikšmingiausių šiuolaikinėje literatūroje.


Visą knygų seriją rasite čia >>

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 22)
TOP komentarai
 1. 100%
  Norėjosi dėti mažiau žvaigždučių, knyga susiskaitė irgi įdomiai, tačiau pabaiga visai netikėta, labiau pabaiga be pabaigos... Šioje dalyje vėl iškyla Lilos žvaigždė, ji sukuria kompiuterių verslą, uždirba pinigų, daug nusamdo kvartalo žmonių, padeda finansiškai kam tik reikia. Jos gyvenimo tikslas - pakeisti kvartalo gyvenimą ir noras sutriuškinti kvartalo nusikaltėlius-turtuolius brolius Marčelą ir Mikelę Solaras. Elena šiuo etapu išgyvena krizę, pagimdo dukrytę nuo Nino, tačiau įklimpsta, išvaro jį, nes pasirodo beesąs tikras mergišius, toks kaip tėvas... obuolys nuo obels... Elena taip pat grįžta į kvartalą... Moterys viena kitai daug padeda. Vieną dieną dingo Lilos dukrytė ir niekas neberado... Lila panyra į depresiją... Istorija baigiasi jos gyvenimo ištrynimu, išeidama nori visur ir viską ištrinti, lyg jos nebūtų ir buvę šiame gyvenime... Daug klaustukų pabaigoje...
 2. 100%
  Tiesiog erzinančiai gera knyga, paskutinė dalis apjungia visą pasakojimą. Lengvas pasakojimo stilius, ryškūs veikėjų charakteriai, puikiai perteikti jausmai ir įvykiai. Pabaiga su klaustuku skaitytojui.
 3. 100%
  Visa knygų serija labai įtraukianti ir tikrai įdomi, nors 'paskutinių akordų tikėjausi stipresnių'. Bet kokiu atveju džiaugiuosi netikėtai atradusi nuostabią istoriją.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...