30%
30%
Nauja
Nauja

Istorija apie prarastą mergaitę

STORIA DELLA BAMBINA PERDUTA

Elena Ferrante

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 4)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111169, EAN kodas: 9786090134337, ISBN kodas: 9786090134337, Leidimo metai: 2018-10-15, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Italų, Kalba, iš kurios versta: Italų, Puslapių skaičius: 456, Viršelio tipas: Kietas, Formatas: 23,5x14,3x3,1, Knygyne: 14.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Ieva Frigerio

Ypatinga kaina 10,49 €
Knygyne 14,99 €

Sutaupote 4,50 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

 „Neapolietiška saga“ – italų autorės Elenos Ferrante keturių įspūdingų knygų serija, kurioje pasakojama apie daugiau nei penkis dešimtmečius trunkančią dviejų moterų – Lilos Čerulo ir Elenos Greko, užaugusių skurdžiame Neapolio kvartale, draugystę.


Pagrindinės romano veikėjos Lina (arba Lila) ir Elena (arba Lenučia) – jau subrendusios, daug išgyvenusios moterys – kilusios, kritusios ir vėl prisikėlusios. Jos abi kovojo, kad ištrūktų iš gimtojo kvartalo, konformizmo, smurto ir slegiančių ryšių kalėjimo. Elena tapo žinoma rašytoja, paliko Neapolį, ištekėjo, susilaukė dviejų dukrų, bet iš pažiūros sėkmingai susiklostęs jos gyvenimas ima byrėti. Dar labiau į šeimos ir kamoros ryšius įklimpusi Lila liko Neapolyje ir pasinėrė į visai naują kompiuterių ir programavimo verslą. Ji dar labiau nei bet kada naudojasi savo kaip įtakingos lyderės padėtimi ir slapta valdo visą galingųjų brolių Solarų kontroliuojamą kvartalą.


Šis romanas – tai istorija apie atsinaujinusią dviejų labai skirtingų moterų draugystę. Jų gyvenimai tai išsiskiria, tai vėl susijungia, jos nuolat viena kitą veikia, nutolsta ir vėl suartėja, viena kitai pavydi ir viena kita žavisi. Per daugybę gyvenimo atneštų išbandymų jiedvi atranda vis naujų savo ir viena kitos asmenybės bruožų, jų draugystė gilėja, keičiasi ir bęsta istorinių Italijos įvykių fone.


Kartu su ankstesnėmis tetralogijos dalimis – „Nuostabioji draugė“, „Naujoji pavardė“, „Apie tuos, kurie pabėga, ir tuos, kurie lieka“ – ši paskutinė baigiamoji dalis sudaro neįtikėtinai įtaigų ir sodrų kūrinį, tarptautiniu mastu pripažintą kaip vieną reikšmingiausių šiuolaikinėje literatūroje.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. ZZ
  100%
  Meistriškai parašyta istorija su puikia pabaiga
 2. Lina
  100%
  Nuostabi istorija
 3. Justina
  100%
  Nuostabi istorija, knyga. Atrodo, kad Neapolio aistros veržte veržiasi iš žodžių. Tik gaila, kad neišlaukiau ir neperskaičiau visų knygų iš eilės.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...